Finaliści Olimpiady Franciszkańskiej

  2016 / 2017       2015 / 2016       2014 / 2015       2013 / 2014       2012 / 2013       2011 / 2012       2010 / 2011       2009 / 2010       2008 / 2009       2007 / 2008      2006 / 2007   

2015 / 2016

  Szkoła ponadgimnazjalna     Gimnazjum     Szkoła podstawowa    

Laureaci - szkoły ponadgimnazjalne

I Miejsce

Maria Karoń - I Liceum Ogólnokształcące im. T Kościuszki w Legnicy

II Miejsce

Michał Paradowski - XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jose Marti w Warszawie

III Miejsce

Gabriela Kulfan - VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Białymstoku

IV Miejsce

Barbara Mech - II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie

V Miejsce

Weronika Lis - II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskie w Gorzowie Wielkopolskim

Zobacz - galeria 1       Zobacz - galeria 2        Zobacz - galeria 3        Zobacz - galeria 4


Publikacja materiału dzięki uprzejmości Redakcji Katolickiego Radia Podlasie

    pobierz ==> 34,8 MB

    pobierz ==> 15,2 MB


Laureaci - szkoły gimnazjalne

I Miejsce

Tomasz Ślusarczyk - Gimnazjum z Odziałami Integracyjnymi Nr 15 im. Janusza Korczaka w Krakowie

II Miejsce

Marta Cabaj - Gimnazjum w Domanicach Kolonii

III Miejsce

Aleksandra Ozygała - Gimnazjum im. ESGO "Polesie" w Adamowie

IV Miejsce

Alicja Liberadzka - Miejski Zespół Szkół w Raciążu

V Miejsce

Gabriela Wnukowicz - Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza w Krzewicy

Zobacz - galeria 1       Zobacz - galeria 2        Zobacz - galeria 3        Zobacz - galeria 4        Zobacz - galeria 5

Szkoła Podstawowa

  KLASY 0 - III           KLASY IV - VI   

Klasy 0 - III

Wszystkie prace zakwalifikowane do konkursu:

  WSZYSTKIE PRACE   

Finaliści w poszczególnych technikach:

  FARBY PLAKATOWE      KREDKI      PASTELE      TECHNIKI MIESZANE      WĘGIEL   

Klasy IV - VI

Wszystkie prace zakwalifikowane do konkursu:

  WSZYSTKIE PRACE   

Finaliści w poszczególnych technikach:

  AKWARELE      KREDKI      PASTELE      TECHNIKI MIESZANE      WĘGIEL   

Klasy 0 - III

FARBY PLAKATOWE

I Miejsce

Adrianna Kraszewska

Zespół Szkół w Mokrej Wsi (diecezja warszawsko-praska)

II Miejsce

Adrianna Godzieszka

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Żelaźnie (diecezja świdnicka)

III Miejsce

Lea Grzeszczuk-Canepa

Szkoła Podstawowa w Siechnicach (archidiecezja wrocławska)

Wyróżnienie

Adam Szczepanik

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach (diecezja siedlecka)

KREDKI

I Miejsce

Mateusz Podsiadło

Szkoła Podstawowa nr 8 w Malborku (diecezja elbląska)

II Miejsce

Julia Lakner

Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy (diecezja bydgoska)

III Miejsce

Dominika Dmowska

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach (diecezja siedlecka)

Wyróżnienie

Maria Talik

Szkoła Podstawowa w Węgierskiej Górce (diecezja bielsko-żywiecka)

Wyróżnienie

Klaudia Goławska

Szkoła Podstawowa nr 141 w Warszawie (diecezja warszawsko-praska)

Wyróżnienie

Gabriela Gębka

Szkoła Podstawowa w Siechnicach (archidiecezja wrocławska).

PASTELE

I Miejsce

Zuzanna Kośmider

Szkoła Podstawowa w Adamowie (diecezja siedlecka)

II Miejsce

Anna Starczyk

Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Radomsku (archidiecezja częstochowska)

III Miejsce

Zofia Szostak

Zespół Szkół w Woli Uhruskiej (diecezja siedlecka)

Wyróżnienie

Karolina Stasyszyn

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Kudowie Zdroju (diecezja świdnicka)

Wyróżnienie

Aleksandra Łysiak

Szkoła Podstawowa w Nieledwi (diecezja zamojsko-lubaczowska)

TECHNIKI MIESZANE

I Miejsce

Wiktoria Fleszar

Szkoła Podstawowa w Dąbrówkach (archidiecezja przemyska)

II Miejsce

Aurelia Głuch

Szkoła Podstawowa w Kamieńcu Wrocławskim (archidiecezja wrocławska)

III Miejsce

Szymon Janikiewicz

Szkoła Podstawowa w Kończewie (diecezja koszalińsko-kołobrzeska)

Wyróżnienie

Urszula Rafalska

Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej (diecezja siedlecka)

WĘGIEL

I Miejsce

Magdalena Tymińska

Szkoła Podstawowa nr 12 w Siedlcach (diecezja siedlecka)

Prace zakwalifikowane do konkursu plastycznego w roku szkolnym 2015-2016 według technik:

Klasy 0 - III

Farby plakatowe:

  galeria 1   

Kredki:

  galeria 1      galeria 2      galeria 3      galeria 4      galeria 5      galeria 6   

Pastele:

  galeria 1      galeria 2      galeria 3   

Techniki mieszane:

  galeria 1      galeria 2      galeria 3   

Węgiel:

  galeria 1  














Klasy IV - VI

AKWARELE

I Miejsce

Maja Gałuszka

Szkoła Podstawowa nr 28 w Kielcach (diecezja kielecka)

II Miejsce

Zuzanna Chudzicka

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 15 w Kielcach (diecezja kielecka)

III Miejsce

Natalia Pawłowska

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 w Krakowie (archidiecezja krakowska)

Wyróżnienie

Anna Grabarczyk

Szkoła Podstawowa nr 23 w Gdyni (archidiecezja gdańska)

KREDKI

I Miejsce

Hanna Patelska

Zespół Szkół w Panigrodzu (diecezja bydgoska)

II Miejsce

Joanna Górska

Szkoła Podstawowa nr 8 w Malborku (diecezja elbląska)

III Miejsce

Patrycja Popek

Szkoła Podstawowa w Woli Bystrzyckiej (diecezja siedlecka)

Wyróżnienie

Natalia Tymińska

Szkoła Podstawowa w Mroczy (diecezja bydgoska)

Wyróżnienie

Paulina Mohammad

Zespół Oświatowo-Wychowawczego w Białkach (diecezja siedlecka)

Wyróżnienie

Patrycja Kietlińska

Szkoła Podstawowa nr 2 w Ząbkach (diecezja warszawsko-praska)

PASTELE

I Miejsce

Jolanta Jaroszuk

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rogoźnicy (diecezja siedlecka)

II Miejsce

Wiktoria Gurba

Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach (diecezja siedlecka)

III Miejsce

Filip Modziński

Szkoła Podstawowa w Kończewie (diecezja koszalińsko-kołobrzeska)

Wyróżnienie

Filip Kubak

Szkoła Podstawowa nr 4 w Siedlcach (diecezja siedlecka)

TECHNIKI MIESZANE

I Miejsce

Klaudia Jemioła

Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym (diecezja rzeszowska)

II Miejsce

Wioletta Ptak

Zespół Szkół w Brzeźnicy (archidiecezja tarnowska)

III Miejsce

Sylwia Mieczkowska

Szkoła Podstawowa w Wąsoszu (diecezja łomżyńska)

Wyróżnienie

Konrad Szydłowski

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kątach Wrocławskich (archidiecezja wrocławska)

Wyróżnienie

Bartosz Szydłowski

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kątach Wrocławskich (archidiecezja wrocławska)

WĘGIEL

I Miejsce

Kinga Kaługa

Szkoła Podstawowa nr 12 w Siedlcach (diecezja siedlecka)

II Miejsce

Julia Smętek

Szkoła Podstawowa w Wiktorówku (diecezja bydgoska)

III Miejsce

Michalina Zając

Publiczna Szkoła Podstawowa w Iwowem (diecezja siedlecka)

Wyróżnienie

Jagoda Sawicka

Miejska Szkoła Podstawowa w Szczawnie Zdroju (diecezja świdnicka)

Wyróżnienie

Zuzanna Lenartowicz

Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie (archidiecezja lubelska)

Prace zakwalifikowane do konkursu plastycznego w roku szkolnym 2015-2016 według technik:

Klasy IV - VI

Akwarele:

  galeria 1      galeria 2   

Kredki:

  galeria 1      galeria 2      galeria 3      galeria 4      galeria 5      galeria 6   

Pastele:

  galeria 1     galeria 2     galeria 3     galeria 4     galeria 5  

Techniki mieszane:

  galeria 1      galeria 2      galeria 3      galeria 4      galeria 5   

Węgiel:

  galeria 1     galeria 2  















   Patroni medialni Olimpiady


Od dnia 1-09-2013r. stronę odwiedziło: 163474 gości. Dzisiaj (2017-10-18) stronę odwiedziło: 72 gości.