Finaliści Olimpiady Franciszkańskiej

  2016 / 2017       2015 / 2016       2014 / 2015       2013 / 2014       2012 / 2013       2011 / 2012       2010 / 2011       2009 / 2010       2008 / 2009       2007 / 2008      2006 / 2007   

2011 / 2012

  Szkoła podstawowa     Gimnazjum     Szkoła ponadgimnazjalna     Katalogowanie prac   

Finaliści - szkoły gimnazjalne

I Miejsce

Robert Lipiński

Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Siedlcach / diecezja siedlecka/

II Miejsce

Adam Dobkowski

Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Troszynie / diecezja łomżyńska/

III Miejsce

Joanna Chełstowska

Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Troszynie / diecezja łomżyńska/

Zobacz - galeria 1         Zobacz - galeria 2

Finaliści - szkoły ponadgimnazjalne

I Miejsce

Zofia Łoszewska

LXIV Liceum Ogólnokształcące im. St. I. Witkiewicza w Warszawie / diecezja warszawska /

II Miejsce

Dominika Cieślak

II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie / diecezja lubelska /

III Miejsce

Tomasz Obiński

LXIV Liceum Ogólnokształcące im. St. I. Witkiewicza w Warszawie / diecezja warszawska /

Zobacz - galeria 1         Zobacz - galeria 2

Gimnazjum:    etap diecezjalny - Siedlce

  Zapraszamy do galerii ==>   

Szkoły Ponadgimnazjalne:    etap diecezjalny - Siedlce

  Zapraszamy do galerii ==>   

Szkoła Podstawowa

Spośród 635 prac, które zostały nadesłane wyłoniliśmy zwycięzców według kategorii:

  Malarstwo      Wyklejanka plasteliną      Wyklejanka      Ołówek   

  Collage      Rysunek kredką      Pastele      Wypalanie      Malowanie na szkle   

Malarstwo

Klasy I - III

I Miejsce

Daria Banasiak

Szkoła Podstawowa im. C. K. Norwida w Dąbrówce

II Miejsce

Dawid Latocha

Zespół Placówek Oświatowych w Woli Osowińskiej

III Miejsce

Klaudia Giereło

Szkoła Podstawowa im.1000-lecia Państwa Polskiego w Sworach

Wyróżnienie

Łucja Pastor

Szkoła Podstawowa im. płk Leopolda Lisa – Luli w Pruszynie

Klasy IV - VI

I Miejsce

Dominik Kuszneruk

Szkoła Podstawowa w Niewęgłoszu

II Miejsce

Jakub Pruszyński

Szkoła Podstawowa nr 3 w Gołdapi

III Miejsce

Magdalena Kostjan

Szkoła Podstawowa nr 4 z Klasami Integracyjnymi im. B. Chęcińskiego w Łukowie

Wyróżnienia

Karolina Piaszczyńska

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Grajewie

Wyróżnienia

Sylwia Mazur

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Oleszycy

Wyklejanka plasteliną

Klasy I - III

I Miejsce

Anna Grabarczyk

Szkoła Podstawowa nr 23 w Gdyni

II Miejsce

Izabela Tymosiak

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Władysława Broniewskiego w Siedlcach

Klasy IV - VI

I Miejsce

Natalia Reda

Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Warszawie

II Miejsce

Julia Grabarczyk

Szkoła Podstawowa nr 23 w Gdyni

III Miejsce

Piotr Rosiński

Publiczna Szkoła Podstawowa w Rogoźnicy

Wyklejanka

Klasy I - III

I Miejsce

Julia Skrypczuk

Szkoła Podstawowa im. J.I. Kraszewskiego w Woli Uhruskiej

II Miejsce

Oliwia Rybka

Szkoła Podstawowa nr 5 im. gen. Władysława Sikorskiego w Łukowie

Klasy IV - VI

I Miejsce

Paweł Stańczyk

Zespół Szkół w Ostrówku

II Miejsce

Jakub Bogusz

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Ząbkach

Ołówek

Klasy IV - VI

I Miejsce

Kacper Skoczylas

Zespół Szkół Publicznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Podhorcach

II Miejsce

Karolina Sałajczyk

Szkoła Podstawowa im. C. K. Norwida w Dąbrówce

III Miejsce

Katarzyna Chmiel

Szkoła Podstawowa nr 1 w Łosicach

Wyróżnienie

Kamila Witkowiak

Szkoła Podstawowa nr 6 w Koninie

Collage

Klasy I - III

I Miejsce

Adrian Kusznieruk

Publiczna Szkoła Podstawowa w Rogoźnicy

II Miejsce

Dominika Stępniewska

Szkoła Podstawowa Nr 42 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Lublinie

III Miejsce

Alicja Wysocka

Szkoła Podstawowa nr 3 w Gołdapi

Wyróżnienie

Zuzanna Radzikowska

Szkoła Podstawowa Nr 42 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Lublinie

Wyróżnienie

Estera Pawluczyk

Zespół Szkół nr 1 w Giżycku

Wyróżnienie

Olga Borys

Szkoła Podstawowa im. Piotra Wysockiego w Dropiu

Klasy IV - VI

I Miejsce

Arkadiusz Kucewicz

Szkoła Podstawowa nr 1 w Łosicach

II Miejsce

Julia Cichosz

Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałam Integracyjnymi im. Bronisława Chęcińskiego w Łukowie

III Miejsce

Sebastian Gruba

Szkoła Podstawowa w Tchórzewie

Wyróżnienie

Natalia Bobrowska

Szkoła Podstawowa im. J. Piłsudskiego w Jakuszach

Wyróżnienie

Kacper Lewandowski

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Prof. Władysława Szafera w Ełku

Rysunek kredką

Klasy I - III

I Miejsce

Arkadiusz Piórkowski

Szkoła Podstawowa im. ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Rąbieniu

II Miejsce

Krystian Osiński

Publiczna Szkoła Podstawowa w Parysowie

III Miejsce

Gabriela Byro

Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach

Wyróżnienie

Weronika Cieślak

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Sobiekursku

Klasy IV - VI

I Miejsce

Małgorzata Kaszuba

Szkoła Podstawowa im. C. K. Norwida w Dąbrówce

Wyróżnienie

Bartłomiej Wasilewski

Zespół Szkół im. gen. I. Prądzyńskiego w Białobrzegach

Pastele

Klasy I - III

I Miejsce

Magdalena Sychowicz

Szkoła Podstawowa nr 153 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Łodzi

II Miejsce

Eliza Leszczak

Szkoła Podstawowa nr 5 im. gen. Władysława Sikorskiego w Łukowie

III Miejsce

Krystian Józefko

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

Wyróżnienie

Klaudia Górecka

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Myjomicach

Klasy IV - VI

I Miejsce

Kamila Zboina

Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach

II Miejsce

Klaudia Zwolak

Szkoła Podstawowa w Obszy

III Miejsce

Tomasz Danielewski

Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Warszawie

Wyróżnienie

Karolina Wójcik

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zespole Placówek Oświatowych w Borkach

Wyróżnienie

Patrycja Ochocińska

Zespół Szkół w Bakałarzewie

Wypalanie

Klasy IV - VI

I Miejsce

Angelika Guziak

Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach

I Miejsce

Szymon Trochimiak

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Siedlcach

Malowanie na szkle

Klasy IV - VI

I Miejsce

Julia Wawryniuk

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach


   Patroni medialni Olimpiady


Od dnia 1-09-2013r. stronę odwiedziło: 163473 gości. Dzisiaj (2017-10-18) stronę odwiedziło: 71 gości.