Finaliści Olimpiady Franciszkańskiej

  2016 / 2017       2015 / 2016       2014 / 2015       2013 / 2014       2012 / 2013       2011 / 2012       2010 / 2011       2009 / 2010       2008 / 2009       2007 / 2008      2006 / 2007   

2009 / 2010

  Szkoła podstawowa     Gimnazjum     Szkoła ponadgimnazjalna   

Finaliści - Gimnazjum

  1. Marlena Pietrzak

  2. Anita Jurzyk

  3. Ewelina Witkowska

  4. Adrianna Knap

  5. Mateusz Nowak

  6. Paulina Hardej

  7. Justyna Pawłowska

  8. Karolina Karwowska

  9. Angelika Stefaniuk

  10. Anna Sidorczuk

  11. Karolina Zaniewicz

  12. Maria Szałas

  13. Anita Ochnik

  14. Katarzyna Pytlarczyk

  15. Joanna Chacińska

  16. Agnieszka Łęczycka

  17. Magdalena Kamont

  18. Dominika Korzuchowska

  19. Kamil Dąbrowa

  20. Adrian śledź

Finaliści - Szkoła ponadgimnazjalna

  1. Dominika Jędrzejczyk

  2. Grzegorz Ignaciuk

  3. Ewelina Ostrowska

  4. Dominika Łęczycka

  5. Maryna Stachowicz

  6. Marcin Radzikowski

  7. Patrycja Kowalczyk

  8. Grzegorz Markiewicz

  9. Szostek Jacek

  10. Martyna Mazurek

  11. Tomasz Trębicki

  12. Anna Sokołowska

  13. Monika Kowalczyk

  14. Weronika Wojtkowska

  15. Weronika Chacińska

  16. Piotr Klimiuk

  17. Paulina Dziem

  18. Agnieszka Reda

  19. Joanna Krasnodębska

  20. Paulina świnarska

  21. Anna Pawluk

  22. Natalia Chybowska

  23. Beata ściślak

  24. Monika Bułygin

  25. Aneta Grabowska

  26. Jolanta Celińska

  27. Alicja Wasilewska

  28. Anna Aoźnica

  29. Karolina Noceń

  30. Magda Szczepanik

  31. Marta Kmieć

  32. Ktarzyna Katkowicz

  33. Żaneta Rygielska

Szkoła Podstawowa

Wręczenie nagród 

Spośród prac, które zostały nadesłane wyłoniliśmy zwycięzców według pięciu kategorii:

  Rysunek i malarstwo      Collage      Wydzieranka      Wyklejanka plasteliną      Wypalanie   

Rysunek i malarstwo

Klasy I - III

I Miejsce

Kamila Zboina kl III b

Szkoła Podstawowa nr 7 Siedlce

II Miejsce

Paulina Lipińska kl. III

Zespół Oświatowy w Golicach

III Miejsce

Aleksandra Koleśnik kl. II

Szkoła Podstawowa nr 34 w Gdyni

Wyróżnienia

Bartosz Sola kl. I

Szkoła Podstawowa Miedniewice

Fryderyk Nowicki kl. III

Szkoła Podstawowa nr 5 Siedlce

Julia Grabarczyk kl. II

Szkoła Podstawowa nr 23 Gdynia

Julia Łęk kl. II

Szkoła Podstawowa Smardzewice

Julia Sierant kl. II b

Szkoła Podstawowa nr 64 Łódź

Kaja Wilk kl. II

Szkoła Podstawowa nr 23 Gdynia

Kamil Trojak kl. III

Zespół Szkół w Borkach

Ola Kukla kl. III b

Szkoła Podstawowa nr 4 Siedlce

Paweł Pińczuk kl. II

Szkoła Podstawowa Manie

Sylwia Korniluk kl. II b

Szkoła Podstawowa nr 11 Siedlce

Sylwia Listopad kl. III

Szkoła Podstawowa Tchórzew

Klasy IV - VI

I Miejsce

Paweł Wojtczuk kl. VI

Zespół Szkół Rogoźnica

II Miejsce

Karolina Grela kl. V

Szkoła Podstawowa nr 4 Zamość

III Miejsce

Jan Szymon Cichosz kl. VI

Szkoła Podstawowa nr 4 Łuków

Wyróżnienia

Albert Sadłowski kl. V

Szkoła Podstawowa Suchożebry

Aleksandra Hase kl. V

Szkoła Podstawowa nr 83 Łódź

Filip Chmiel kl. IV

Zespół Szkół nr 7 Zamość

Julia Wrzal vel Kosowska kl. V d

Szkoła Podstawowa nr 6 Siedlce

Katarzyna Bednaruk kl. IV

Szkoła Podstawowa Kalinowice

Milena Kopeć kl. VI a

Szkoła Podstawowa nr 7 Siedlce

Karolina Furman kl. VI

Zespół Szkół Niepublicznych Borki-Wyrki

Piotr Wysokiński kl. IV a

Szkoła Podstawowa nr 4 Siedlce

Emilka Pietlicka kl. IV

świetlica Socjoterapełtyczna Sióstr św. Doroty w Kaliszu

Collage

Klasy I - III

I Miejsce

Katarzyna Harasim kl II c

Szkoła Podstawowa nr 11 Siedlce

II Miejsce

Zuzanna Pachecka kl. II c

Szkoła Podstawowa nr 10 Siedlce

III Miejsce

Magdalena Dąbrowska kl. I b

Szkoła Podstawowa nr 2 Siedlce

Wyróżnienia

Bożena Cielemencka kl. II

Szkoła Podstawowa Czuryły

Julia Księżopolska kl. I b

Szkoła Podstawowa Suchożebry

Marta Cabaj kl. III

Szkoła Podstawowa Domanice

Mateusz Mularski kl. II a

Szkoła Podstawowa nr 8 Skarzysko Kamienna

Klasy IV - VI

I Miejsce

Agnieszka Lewoniec kl VI c

Szkoła Podstawowa nr 6 Siedlce

II Miejsce

Martyna Stasiorowska kl. VI a

Szkoła Podstawowa nr 8 Skarżysko-Kamienna

III Miejsce

Carmena Luty kl. IV e

Szkoła Podstawowa nr 10 Siedlce

Wyróżnienia

Paulina Hermanowicz kl. VI b

Szkoła Podstawowa nr 7 Siedlce

Paulina Skup kl. VI b

Szkoła Podstawowa Suchożebry

Wydzieranka

I Miejsce

Dominika Ratajczyk kl VI

Szkoła Podstawowa nr 4 Siedlce

II Miejsce

Patryk Chojecki kl. VI d

Szkoła Podstawowa nr 7 Siedlce

III Miejsce

Wiktoria Wasak kl. IV e

Szkoła Podstawowa nr 5 Łuków

Wyklejanka plasteliną

I Miejsce

Julia Jóźwiak kl IV e

Szkoła Podstawowa nr 5 Łuków

II Miejsce

Błoński Marcin kl. IV a

Szkoła Podstawowa Suchożebry

Wypalanie

I Miejsce

Angelika Guziak kl II a

Szkoła Podstawowa nr 10 Siedlce


   Patroni medialni Olimpiady


Od dnia 1-09-2013r. stronę odwiedziło: 163472 gości. Dzisiaj (2017-10-18) stronę odwiedziło: 70 gości.