Finaliści Olimpiady Franciszkańskiej

  2016 / 2017       2015 / 2016       2014 / 2015       2013 / 2014       2012 / 2013       2011 / 2012       2010 / 2011       2009 / 2010       2008 / 2009       2007 / 2008      2006 / 2007   

2016 / 2017

  Szkoła ponadgimnazjalna     Gimnazjum     Szkoła podstawowa    

Laureaci - szkoły ponadgimnazjalne

I Miejsce

Julianna Jankowska - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Śremie

I Miejsce

Florentyna Matejko - Powiatowy Zespół nr1 Szkół Ogólnokształcących w Oświęcimiu im. ks. S. Konarskiego

III Miejsce

Marta Cabaj - I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach

IV Miejsce

Barbara Mech - II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie

V Miejsce

Piotr Mazowiecki - VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie

Zobacz - galeria 1       Zobacz - galeria 2        Zobacz - galeria 3        Zobacz - galeria 4


Laureaci - szkoły gimnazjalne

I Miejsce

Weronika Wysmyk - Zespół Szkolno-Przedszkolny Gimnazjum w Smardzewicach

II Miejsce

Gabriela Wnukowicz - Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza w Krzewicy

III Miejsce

Dorota Wyszka - Gimnazjum w Rzerzęczycach

IV Miejsce

Grzegorz Bilski - Zespół Szkół - Gimnazjum w Kocku

V Miejsce

Joanna Sołtysik - Zespół Szkół w Nowym Grodzicznie

Zobacz - galeria 1       Zobacz - galeria 2        Zobacz - galeria 3        Zobacz - galeria 4        Zobacz - galeria 5

Szkoła Podstawowa

  KLASY 0 - III           KLASY IV - VI   

Klasy 0 - III

Wszystkie prace zakwalifikowane do konkursu:

  WSZYSTKIE PRACE   

Finaliści w poszczególnych technikach:

  FARBY PLAKATOWE      KREDKI      PASTELE      TECHNIKI MIESZANE      WĘGIEL   

Klasy IV - VI

Wszystkie prace zakwalifikowane do konkursu:

  WSZYSTKIE PRACE   

Finaliści w poszczególnych technikach:

  AKWARELE      KREDKI      PASTELE      TECHNIKI MIESZANE      WĘGIEL   

Klasy 0 - III

FARBY PLAKATOWE

I Miejsce

Izabela Łuczak

Szkoła Podstawowa w Ostrówku

II Miejsce

Rozalia Szpyrka

Zespół Szkół w Woli Uhruskiej

III Miejsce

Magdalena Radom

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Obrońców Pokoju w Nowym Sączu

Wyróżnienie

Julia Banaś

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Proszowicach

KREDKI

I Miejsce

Zofia Kowalska

Szkoła Podstawowa Nr 318 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie

II Miejsce

Amelia Puzdrowska

Szkoła Podstawowa nr 23 w Gdyni

III Miejsce

Karolina Oliwia Kosik

Szkoła Podstawowa nr 139 im. Ludwiki Wawrzyńskiej w Warszawie

Wyróżnienie

Oliwia Rolak

Zespół Placówek Oświatowych w Borkach

Wyróżnienie

Julia Czapska

Zespół Oświatowy w Golicach

PASTELE

I Miejsce

Weronika Tylus

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach

II Miejsce

Jakub Ostrowski

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 im. Obrońców Pokoju w Opolu

III Miejsce

Dawid Martyniuk

Szkoła Podstawowa im. St. Żeromskiego w Nieledwi

Wyróżnienie

Witold Kapinos

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Mielcu

Wyróżnienie

Michał Ungerek

Zespół Szkół Nr 7 w Bydgoszczy

TECHNIKI MIESZANE

I Miejsce

Aleksandra Kielar

Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym

II Miejsce

Martyna Tarsa

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Reca w Siedliskach

III Miejsce

Aleksandra Grzywna

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Myszkowie

Wyróżnienie

Jakub Woźniak

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach

WĘGIEL

I Miejsce

Magdalena Drążek

Szkoła Podstawowa nr 23 w Gdyni

II Miejsce

Maja Jamróz

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Ks. prof. Alojzego Franciszka Nosala w Dębicy

III Miejsce

Oskar Solecki

Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Książenicach

Wyróżnienie

Justyna Krypska

Zespół Oświatowo-Wychowawczy w Białkach

Prace zakwalifikowane do konkursu plastycznego w roku szkolnym 2016-2017 według technik:

Klasy 0 - III

Farby plakatowe:

  galeria 1   

Kredki:

  galeria 1      galeria 2      galeria 3      galeria 4      galeria 5      galeria 6   

Pastele:

  galeria 1      galeria 2      galeria 3   

Techniki mieszane:

  galeria 1      galeria 2      galeria 3      galeria 4      galeria 5   

Węgiel:

  galeria 1  














Klasy IV - VI

AKWARELE

I Miejsce

Zuzanna Bieszczad

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kątach Wrocławskich

II Miejsce

Zofia Sibińska

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Błaszkach

III Miejsce

Jakub Radzikowski

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach

Wyróżnienie

Julia Marinicz

Zespół Szkół Samorządowych nr 3 im. 1. Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

KREDKI

I Miejsce

Nikola Wołynkiewicz

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Końskie

II Miejsce

Karolina Skowron

Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Nawoji

III Miejsce

Roksana Kamińska

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 we Wrocławiu

Wyróżnienie

Wiktoria Jop

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Ks. Piotra Skargi w Skrzyszowie

Wyróżnienie

Oliwia Zatylna

Szkoła Podstawowa w Ulimiu

PASTELE

I Miejsce

Dominik Domański

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Bohaterów 10tej Sudeckiej Dywizji Piechoty w Lwówku Śląskim

II Miejsce

Karolina Suchocka

Szkoła Podstawowa w Chruścielu

III Miejsce

Alicja Gawron

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 Szkoła Podstawowa nr 66 w Krakowie

Wyróżnienie

Urszula Ostrowska

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach

Wyróżnienie

Gabriela Jużkiewicz

Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Armii Krajowej w Dębicy

TECHNIKI MIESZANE

I Miejsce

Lena Nowaczek

Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Żołnierzy 4pp "Czwartaków" w Kielcach

II Miejsce

Piotr Gołaszewski

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Hugona Kołłajtaja w Białymstoku

III Miejsce

Paulina Rząsa

Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym

Wyróżnienie

Nikodem Żurawski

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bestwinie

Wyróżnienie

Aleksandra Kubicz

Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym

Wyróżnienie

Nikola Chlebda

Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Koźmicach Wielkich

WĘGIEL

I Miejsce

Michał Margiel

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. 11 Lubelskiej Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu

II Miejsce

Aleksandra Bogusz

Zespół Szkół im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie

III Miejsce

Justyna Lipińska-Rębacz

Zespół Szkół Gimnnych nr 3 im. F. Chopina w Milanówku

Wyróżnienie

Zuzanna Wójcik

Zespół Szkół w Brzeźnicy im. Jana Pawła II

Prace zakwalifikowane do konkursu plastycznego w roku szkolnym 2016-2017 według technik:

Klasy IV - VI

Akwarele:

  galeria 1      galeria 2   

Kredki:

  galeria 1      galeria 2      galeria 3      galeria 4      galeria 5      galeria 6      galeria 7   

Pastele:

  galeria 1     galeria 2     galeria 3     galeria 4     galeria 5  

Techniki mieszane:

  galeria 1      galeria 2      galeria 3      galeria 4      galeria 5      galeria 6      galeria 7   

Węgiel:

  galeria 1     galeria 2  















   Patroni medialni Olimpiady


Od dnia 1-09-2013r. stronę odwiedziło: 163469 gości. Dzisiaj (2017-10-18) stronę odwiedziło: 67 gości.