HOME

Finaliści Szkoła Podstawowa

Klasy 0 - III

FARBY PLAKATOWE

I Miejsce

Izabela Łuczak

Szkoła Podstawowa w Ostrówku

II Miejsce

Rozalia Szpyrka

Zespół Szkół w Woli Uhruskiej

III Miejsce

Magdalena Radom

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Obrońców Pokoju w Nowym Sączu

Wyróżnienie

Julia Banaś

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Proszowicach

KREDKI

I Miejsce

Zofia Kowalska

Szkoła Podstawowa Nr 318 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie

II Miejsce

Amelia Puzdrowska

Szkoła Podstawowa nr 23 w Gdyni

III Miejsce

Karolina Oliwia Kosik

Szkoła Podstawowa nr 139 im. Ludwiki Wawrzyńskiej w Warszawie

Wyróżnienie

Oliwia Rolak

Zespół Placówek Oświatowych w Borkach

Wyróżnienie

Julia Czapska

Zespół Oświatowy w Golicach

PASTELE

I Miejsce

Weronika Tylus

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach

II Miejsce

Jakub Ostrowski

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 im. Obrońców Pokoju w Opolu

III Miejsce

Dawid Martyniuk

Szkoła Podstawowa im. St. Żeromskiego w Nieledwi

Wyróżnienie

Witold Kapinos

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Mielcu

Wyróżnienie

Michał Ungerek

Zespół Szkół Nr 7 w Bydgoszczy

TECHNIKI MIESZANE

I Miejsce

Aleksandra Kielar

Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym

II Miejsce

Martyna Tarsa

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Reca w Siedliskach

III Miejsce

Aleksandra Grzywna

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Myszkowie

Wyróżnienie

Jakub Woźniak

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach

WĘGIEL

I Miejsce

Magdalena Drążek

Szkoła Podstawowa nr 23 w Gdyni

II Miejsce

Maja Jamróz

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Ks. prof. Alojzego Franciszka Nosala w Dębicy

III Miejsce

Oskar Solecki

Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Książenicach

Wyróżnienie

Justyna Krypska

Zespół Oświatowo-Wychowawczy w Białkach

Klasy IV - VI

AKWARELE

I Miejsce

Zuzanna Bieszczad

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kątach Wrocławskich

II Miejsce

Zofia Sibińska

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Błaszkach

III Miejsce

Jakub Radzikowski

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach

Wyróżnienie

Julia Marinicz

Zespół Szkół Samorządowych nr 3 im. 1. Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

KREDKI

I Miejsce

Nikola Wołynkiewicz

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Końskie

II Miejsce

Karolina Skowron

Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej we Frycowej

III Miejsce

Roksana Kamińska

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 we Wrocławiu

Wyróżnienie

Wiktoria Jop

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Ks. Piotra Skargi w Skrzyszowie

Wyróżnienie

Oliwia Zatylna

Szkoła Podstawowa w Ulimiu

PASTELE

I Miejsce

Dominik Domański

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Bohaterów 10tej Sudeckiej Dywizji Piechoty w Lwówku Śląskim

II Miejsce

Karolina Suchocka

Szkoła Podstawowa w Chruścielu

III Miejsce

Alicja Gawron

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 Szkoła Podstawowa nr 66 w Krakowie

Wyróżnienie

Urszula Ostrowska

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach

Wyróżnienie

Gabriela Jużkiewicz

Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Armii Krajowej w Dębicy

TECHNIKI MIESZANE

I Miejsce

Lena Nowaczek

Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Żołnierzy 4pp "Czwartaków" w Kielcach

II Miejsce

Piotr Gołaszewski

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Hugona Kołłajtaja w Białymstoku

III Miejsce

Paulina Rząsa

Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym

Wyróżnienie

Nikodem Żurawski

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bestwinie

Wyróżnienie

Aleksandra Kubicz

Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym

Wyróżnienie

Nikola Chlebda

Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Koźmicach Wielkich

WĘGIEL

I Miejsce

Michał Margiel

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. 11 Lubelskiej Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu

II Miejsce

Aleksandra Bogusz

Zespół Szkół im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie

III Miejsce

Justyna Lipińska-Rębacz

Zespół Szkół Gminnych nr 3 im. F. Chopina w Milanówku

Wyróżnienie

Zuzanna Wójcik

Zespół Szkół w Brzeźnicy im. Jana Pawła II

Zapraszamy do udziału w XI Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiadzie Wiedzy o św. Maksymilianie

Zgłaszanie uczestników ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych poprzez formularz zgłoszeniowy rozpoczęło się 1 września 2016 roku. Pragniemy poinformować, że w zakładce „Regulamin” można zapoznać się z Regulaminem XI Olimpiady.

Lektury XI Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie na rok szkolny 2016/2017

Gimnazjum
etap I (szkolny) - Św. Maksymilian M. Kolbe „Pisma” cześć II, numery (wersja polskojęzyczna, z przypisami): 879, 892, 906, 941, 958, 1078, 1096; o. Jerzy Domański „Św. Maksymilian Maria Kolbe” (wydanie V, 2009 rok).
etap II (diecezjalny) - Św. Maksymilian M. Kolbe „Pisma” cześć II, numery (wersja polskojęzyczna, z przypisami): 879, 892, 895, 896, 904, 906, 941, 951, 958, 977, 1003, 1048a, 1060, 1068, 1078, 1096, 1115; o. Jerzy Domański „Św. Maksymilian Maria Kolbe” (wydanie V, 2009 rok); Ewangelia według św. Marka: rozdziały od 1 do 8 włącznie, bez wstępu i przypisów (Biblia Tysiąclecia wydanie V).
etap III (finał ogólnopolski) - Św. Maksymilian M. Kolbe „Pisma” cześć II, numery (wersja polskojęzyczna, z przypisami): 879, 892, 895, 896, 904, 906, 941, 946, 951, 958, 977, 987, 991, 1003, 1008a, 1048a, 1060, 1068, 1078, 1096, 1115, 1147, 1171; o. Jerzy Domański „Św. Maksymilian Maria Kolbe” (wydanie V, 2009 rok); Ewangelia według św. Marka: rozdziały od 1 do 8 włącznie, bez wstępu i przypisów (Biblia Tysiąclecia wydanie V).

Szkoła ponadgimnazjalna
etap I (szkolny) — Św. Maksymilian M. Kolbe „Pisma” cześć II, numery (wersja polskojęzyczna, z przypisami): 879, 895, 906, 917, 941, 1087, 1115; o. Jerzy Domański „Św. Maksymilian Maria Kolbe” (wydanie V, 2009 rok).
etap II (diecezjalny) — Św. Maksymilian M. Kolbe „Pisma” cześć II, numery (wersja polskojęzyczna, z przypisami): 879, 892, 895, 896, 906, 917, 941, 946, 958, 995, 1003, 1060, 1087, 1096, 1115; o. Jerzy Domański „Św. Maksymilian Maria Kolbe” (wydanie V, 2009 rok); Ewangelia według św. Marka: rozdziały od 1 do 8 włącznie, bez wstępu i przypisów (Biblia Tysiąclecia wydanie V).
etap III (finał ogólnopolski) — Św. Maksymilian M. Kolbe „Pisma” cześć II, numery (wersja polskojęzyczna, z przypisami): 879, 892, 895, 896, 904, 906, 917, 920, 941, 946, 958, 977, 991, 995, 1003, 1008a, 1048a, 1060, 1068, 1087, 1096, 1115, 1147; o. Jerzy Domański „Św. Maksymilian Maria Kolbe” (wydanie V, 2009 rok; Ewangelia według św. Marka: rozdziały od 1 do 8 włącznie, bez wstępu i przypisów (Biblia Tysiąclecia wydanie V).

Tom II „Pism” św. Maksymiliana oraz książkę o. Jerzego Domańskiego „Św. Maksymilian Maria Kolbe” można zamówić przez internet: www.niepokalanow.pl lub nabyć w sprzedaży wysyłkowej pisząc pod adres:
Wydawnictwo Ojców Franciszkanów Niepokalanów, ul. o. Kolbego 5, 96-515 Teresin;
e-mail: wof@niepokalanow.pl;
tel. 46 864 22 08, poniedziałek-piątek 800 - 1600;

Zapraszamy na Facebooka

       Zachęcamy do rozpowszechniania go, komentowania oraz udostępniania wiadomości, które na nim będą zamieszczane. Mamy nadzieję, że dzięki tej reklamie, jeszcze więcej osób będzie miało możliwość dowiadywać się nowych rzeczy o Olimpiadzie oraz w niej uczestniczyć

Patronat Ministra Edukacji Narodowej

Miło nam poinformować, że w roku szkolnym 2016 - 2017 Minister Edukacji Narodowej objęła honorowym patronatem XI Ogólnopolską Franciszkańską Olimpiadę Wiedzy o św. Maksymilianie. Jesteśmy przekonani, że decyzja minister dopomoże w propagowaniu olimpiady w środowiskach szkolnych.

   Organizator Olimpiady:

         Klasztor Ojców Franciszkanów w Siedlcach

   Współorganizatorzy:

         Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego z siedzibą w Warszawie
         Kuria Ojców Franciszkanów z siedzibą w Warszawie
         Kuria Ojców Franciszkanów z siedzibą w Gdańsku
         Prowincja Ojców Franciszkanów z siedzibą w Krakowie
         


Od dnia 1-09-2013r. stronę odwiedziło: 118905 gości. Dzisiaj (2016-12-09) stronę odwiedziło: 6 gości.