Laureaci:

image  

I miejsce: Kamila Czarna
Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Jaworzynie Śląskim

image  

II miejsce: Wiktoria Szczepaniak
Szkoła Podstawowa nr 355 im. Jana Wedla w Warszawie

image  

III miejsce: Roman Wojcieszek
Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sienkiewicza w Kielcach

image  

Wyróżnienie: Lena Jastrzębska
Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Pakości


Galeria wszystkich prac w tej kategorii:


GALERIA 1          

Laureaci:

image  

I miejsce: Victoria Wychowaniec
Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Książenicach

image  

II miejsce: Gabriela Graczyk
Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Pakości

image  

III miejsce: Amelia Sałagacka
Szkoła Podstawowa im. H. Ch. Andersena w Petrykozach

image  

Wyróżnienie: Weronika Mioduchowska
Szkoła Podstawowa im. Gen. Fr. Kleeberga w Kocku



Galeria wszystkich prac w tej kategorii:


GALERIA 1 GALERIA 2 GALERIA 3  

Laureaci:

image  

I miejsce: Amelia Bańkowska
Zespół Szkół w Dąbiu, Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej

image  

II miejsce: Lena Skowron
Zespół Placówek Oświatowych w Woli Osowińskiej

image  

III miejsce: Łucja Bańkowska
Zespół Szkół w Dąbiu, Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej

image  

Wyróżnienie: Aleksandra Pyra
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Mikołaja Kopernika w Malborku


Galeria wszystkich prac w tej kategorii:


GALERIA 1   GALERIA 2      

Laureaci:

image  

I miejsce: Jowita Piskorska
Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Adamowie

image  

II miejsce: Jagoda Płachytka
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Żołnierzy z Monte Cassino w Polanicy Zdroju

image  

III miejsce: Maja Machnicka
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Kątach

image  

Wyróżnienie: Filip Ćwikła
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Żołnierzy z Monte Cassino w Polanicy Zdroju


Galeria wszystkich prac w tej kategorii:


GALERIA 1 GALERIA 2 GALERIA 3 GALERIA 4

Laureaci:

image  

I miejsce: Kamila Bielecka
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza w Siedlcach

image  

II miejsce: Gabriela Ługowska
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Czesława Kamińskiego w Siedlcach

image  

III miejsce: Weronika Zybura
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej

   

 




Galeria wszystkich prac w tej kategorii:


GALERIA 1      

Laureaci:

image  

I miejsce: Jan Marek
Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Droszewie

image  

II miejsce: Zofia Zima
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Gabriela Narutowicza w Siedlcach


image  

III miejsce: Piotr Pyrzanowski
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Brzózem

image  

Wyróżnienie: Emilia Bazylczuk
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu


Galeria wszystkich prac w tej kategorii:


GALERIA 1 GALERIA 2    

Laureaci:

image  

I miejsce: Julian Smagłowski
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach

image  

II miejsce: Aleksandra Mika
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Czesława Kamińskiego w Siedlcach

image  

III miejsce: Maria Sobik
Zespół Szkół w Wołczynie, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wołczynie

image  

Wyróżnienie: Alicji Bartoszek
Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Droszewie


Galeria wszystkich prac w tej kategorii:


GALERIA 1      

Laureaci:

image  

I miejsce: Amelia Cieśla
Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. bryg. pil. Witolda Urbanowicza w Suwałkach

image  

II miejsce: Gabriela Matusiak
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Marii Konopnickiej w Kaliszu

image  

III miejsce: Oliwia Doczekalska
Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Pakości

image  

Wyróżnienie: Julia Reczko
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach


Galeria wszystkich prac w tej kategorii:


GALERIA 1 GALERIA 2