Prace zakwalifikowane do konkursu plastycznego w roku szkolnym 2017-2018
techniki mieszane, klasy 4 - 5

 
Rafał Karwan
Szkoła Podstawowa nr 312
im. Ewy Szelburg-Zarembiny
w Warszawie
 
Antonina Misterkiewicz
Szkoła Podstawowa nr 1
w Tomaszowie Mazowieckim
 
Klaudia Kutyba
Szkoła Podstawowa
w Lutomi Dolniej
 
Natalia Lęga
Szkoła Podstawowa
w Lutomi Dolniej
 
Dorota Sławuska
Szkoła Podstawowa Zdrój
we Wrocawiu
 
Agata Borodziewicz
Szkoła Podstawowa Zdrój
we Wrocławiu
 
 
Antoni Gołębieski
Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Źródła”
w Skierniewicach
 
Hania Korzeniowska
Szkoła Podstawowa nr 124
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Krakowie
 
Weronika Borkowska
Szkoła Podstawowa
w Zespole Szkół
im. Unii Europejskiej
w Świętoszowie
 
Kacper Szczepaniak
Szkoła Podstawowa
w Zespole Szkół
im. Unii Europejskiej
w Świętoszowie
 
Jagoda Ruta
Szkoła Podstawowa
w Zespole Szkół
im. Unii Europejskiej
w Świętoszowie
 
Maja Rybicka
Szkoła Podstawowa nr 10
im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej
w Siedlcach
 
 
Patrycja Ostrowska
Szkoła Podstawowa nr 12
im. Kornela Makuszyńskiego
w Siedlcach
 
Karolina Karnaszewska
Szkoła Podstawowa nr 5
w Siedlcach
 
;Anna Cristina Morra
Szkoła Podstawowa
im. Marszałka J. Piłsudskiego
w Starym Uścimowie
 
Anita Klepka
Szkoła Podstawowa
im. Marszałka J. Piłsudskiego
w Starym Uscimowie
 
Tatiana Mospan
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2
im. 11-tej Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej
w Żaganiu
 
Piotr Szostek
Szkoła Podstawa
im. Żwirki i Wigury
w Radoczy
 
 
Paweł Szostek
Szkoła Podstawa
im. Żwirki i Wigury
w Radoczy
 
Kinga Kownacka
Szkoła Podstawowa Nr 8
im. M. Kopernika
w Malborku
 
Emilia Gubała
Szkoła Podstawowa Nr 14
w Tarnowie
 
Bartosz Serafin
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2
w Skarżysku- Kamiennej
 
Radosław Pióro
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2
w Skarżysku- Kamiennej
 
Wiktoria Kowalska
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2
w Skarżysku- Kamiennej
 

foto: o. Stanisław Siergiej                                                    kliknij dowolne zdjęcie