Prace zakwalifikowane do konkursu plastycznego w roku szkolnym 2016-2017
techniki mieszane, klasy 4 - 6

 
Alicja Olizaruk z Zespołu Szkół Nr 1 Szkoły Podstawowej Nr 1 w Łosicach
 
Weronika Niedźwiedzka ze Szkoły Podstawowej nr 75 im. Marii Konopnickiej w Warszawie
 
Marta Koprowska z Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 3 im. B. Malinowskiego Szkoły Podstawowej Nr 7 w Grudziądzu
 
Magdalena Konecka ze Szkoły Podstawowej nr 64 im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie
 
Zuzanna Kuś ze Szkoły Podstawowej nr 64 im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie
 
Aleksandra Frania ze Szkoły Podstawowej nr 64 im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie
 
 
Paulina Noworyta ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Ks. Michała Potaczały w Chrzanowie
 
Alicja Auguścik z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobryszycach
 
Maja Zawiła ze Szkoły Podstawowej im. Króla Kazimierza Wielkiego w Niepołomicach
 
Inga Krzyżanowska ze Szkoły Podstawowej im. Króla Kazimierza Wielkiego w Niepołomicach
 
Amelia Florczyk ze Szkoły Podstawowej nr 113 w Łodzi
 
Milena Smajdor ze Szkoły Podstawowej im. Stanisława i Jana Potoczków w Rdziostowie
 
 
Wiktoria Pycha ze Szkoły Podstawowej im. Stanisława i Jana Potoczków w Rdziostowie
 
Marcin Chłystek z Zespołu Szkół w Kątach
 
Łucja Matuszak ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Gustawa Morcinka w Warszawie
 
Kacper Konopacki ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Gustawa Morcinka w Warszawie
 
Weronika Suder ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Czasławiu
 
Wojciech Mielniczuk z Publicznej Szkoły Podstawowej w Szpikołosach
 
 
Zuzanna Oleśniewicz z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bestwinie
 
Nikodem Żurawski z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bestwinie
 
Gabriela Król ze Szkoły Podstawowej w Tchórzewie
 
Piotr Olechno ze Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Hugona Kołątaja w Białymstoku
 
Piotr Gołaszewski ze Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Hugona Kołątaja w Białymstoku
 
Patrycja Tarsa ze Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Reca w Siedliskach
 

foto: o. Stanisław Siergiej                                                    kliknij dowolne zdjęcie