Prace zakwalifikowane do konkursu plastycznego w roku szkolnym 2016-2017
techniki mieszane, klasy 4 - 6

 
Nikolina Potuszyńska ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Marii Konopnickiej w Ełku
 
Wiktoria Fleszar ze Szkoły Podstawowej im. Obrońców Westerplatte w Dąbrówkach
 
Kinga Czado ze Szkoły Podstawowej im. Obrońców Westerplatte w Dąbrówkach
 
Stefania Głogowska ze Szkoły Podstawowej nr 110 im. K. Jeżewskiego w Warszawie
 
Monika Pęcak ze Szkoły Podstawowej nr 110 im. K. Jeżewskiego w Warszawie
 
Alicja Domańska ze Szkoły Podstawowej nr 110 im. K. Jeżewskiego w Warszawie
 
 
Katarzyna Massalska z Zespołu Szkół w Michałowicach
 
Mateusz Massalski z Zespołu Szkół w Michałowicach
 
Urszula Więckowska ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ząbkach
 
Natalia Tomczuk ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ząbkach
 
Zofia Dobielska z Zespołu Szkół im. Unii Europejskiej w Świętoszowie
 
Mateusz Podolan z Ekologicznej Szkoły Podstawowej nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałem Przedszkolnym w Zielonej Górze
 
 
Nikola Chlebda ze Szkoły Podstawowej im. Obrońców Westerplatte w Koźmicach Wielkich
 
Julia Kmita ze Szkoły Podstawowej im Stefana Żeromskiego w Bielowicach
 
Magdalena Chojnacka ze Szkoły Podstawowej im Stefana Żeromskiego w Bielowicach
 
Rafał Karwan ze Szkoły Podstawowej nr 312 im. E. Szelburg-Zarembiny w Warszawie
 
Monika Ludwin z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zalasowej
 
Monika Sabo ze Szkoła Podstawowa nr 2 im. Żołnierzy z Monte Cassino w Polanicy Zdroju
 
 
Patrycja Adamczyk ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Wiktorówku
 
Natalia Wagner ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Wiktorówku
 
Agnieszka Szłapa ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Wiktorówku
 
Aleksandra Lasek z Zespołu Placówek Oświatowych w Swatach
 
Szymon Leśniak z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 im. T. Kościuszki w Nowym Sączu
 
Martyna Głowacka z Zespołu Szkół Samorządowych nr 3 im. 1. Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie
 

foto: o. Stanisław Siergiej                                                    kliknij dowolne zdjęcie