Prace zakwalifikowane do konkursu plastycznego w roku szkolnym 2016-2017
pastele, klasy 4-6

 
Patrycja Cieślak z Zespołu Szkół w Woli Uhruskiej
 
Natalia Kwolek ze Szkoły Podstawowej nr 75 im. Marii Konopnickiej w Warszawie
 
Weronika Wójcicka z Zespołu Szkoły Podstawowej nr 2 Przedszkola i Gimnazjum w Zagnańsku
 
Wiktoria Bielatowicz ze Szkoły Podstawowej im. Stanisława i Jana Potoczków w Rdziostowie
 
Jakub Kornacki ze Szkoły Podstawowej nr 113 w Łodzi
 
Wiktoria Bielatowicz ze Szkoły Podstawowej im. Stanisława i Jana Potoczków w Rdziostowie
 
 
Wiktoria Kostrzewska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 3 Szkoły Podstawowej Nr 22 im. Józefa Piłsudskiego w Kaliszu
 
Julia Wiśniewska ze Szkoły Podstawowej im. Szarych Szeregów w Strzelcach
 
Oliwia Denka ze Szkoły Podstawowej w Węzinie
 
Amelia Denka ze Szkoły Podstawowej w Węzinie
 
Patryk Kutrzeba ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w Myślenicach
 
Paulina Obszyńska z Zespołu Szkół Samorządowych Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Tereszpolu Kukiełkach
 
 
Krystian Józefko z Zespołu Szkół Nr 2 w Zamościu
 
Benjamin Korczyński ze Szkoły Podstawowej Nr 44 im. Prof. Jana Molla w Łodzi
 
Emilia Iwaniec ze Szkoły Podstawowej im. Bronisława Czecha w Pleśnej
 
Natalia Czwajda z Samorządowej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Dzieci Wrzesińskich we Wrześni
 
Maurycy Drożdż ze Szkoły Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dobierzu
 
Krzysztof Lenarczyk ze Szkoły Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Książenicach
 
 
Edyta Puchała ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Podłopieniu
 
Małgorzata Okoń z Zespołu Szkół w Kocku Szkoła Podstawowa im. Gen. Fr. Kleeberga
 
Bartłomiej Rak ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zaburzu
 
Gabriela Jużkiewicz ze Szkoły Podstawowej Nr 12 im. Armii Krajowej w Dębicy
 
Oliwia Szela ze Szkoły Podstawowej Nr 12 im. Armii Krajowej w Dębicy
 
Aleksandra Kozieł z Zespołu Placówek Oświatowych w Woli Osowińskiej
 

foto: o. Stanisław Siergiej                                                    kliknij dowolne zdjęcie