Finaliści Olimpiady Franciszkańskiej

  2016 / 2017       2015 / 2016       2014 / 2015       2013 / 2014       2012 / 2013       2011 / 2012       2010 / 2011       2009 / 2010       2008 / 2009       2007 / 2008      2006 / 2007   

2014 / 2015

  Szkoła ponadgimnazjalna     Gimnazjum     Szkoła podstawowa    

Laureaci - szkoły ponadgimnazjalne

I Miejsce

Maciej Lichota - X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Warszawie

II Miejsce

Anna Wojszko - XI Liceum Ogólnokształcące im. Rotm. Witolda Pileckiego w Białymstoku

III Miejsce

Aleksandra Smejlis - II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie

IV Miejsce

Aleksandra Czabańska - Zespół Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w Śremie

V Miejsce

Krzysztof Świątczak - Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Kole

Zobacz - galeria 1       Zobacz - galeria 2        Zobacz - galeria 3

Publikacja materiału dzięki uprzejmości Rdakcji Naszego Dziennika

Z o. Robertem Marią Stachowiakiem OFMConv., asystentem zakonnym Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady wiedzy o św. Maksymilianie Marii Kolbem, rozmawia Mariusz Kamieniecki

    zobacz



Publikacja materiału dzięki uprzejmości Redakcji Katolickiego Radia Podlasie - Andrzej Ilczuk

    pobierz ==> 10,4 MB

Rozmowa z s. Janiną Mateusiak z Konina oraz s. Martą Łopion ze Szczecina - rozmawiała Joanna Mitrus

    pobierz ==> 3,3 MB

Laureaci - szkoły gimnazjalne

I Miejsce

Michał Jan Paradowski - Gimnazjum nr 54 im. Adama Kazimierza księcia Czartoryskiego w Warszawie

II Miejsce

Marta Cabaj - Gimnazjum w Domanicach Kolonii

III Miejsce

Agata Mućko - Zespół Szkół w Wielgolesie im. Rodziny Wyleżyńskich

IV Miejsce

Tomasz Ślusarczyk - Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 1
Gimnazjum z Odziałami Integracyjnymi nr 15 im. Janusza Korczaka w Krakowie

V Miejsce

Angelika Wnukowicz - Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza w Krzewicy

Zobacz - galeria 1       Zobacz - galeria 2        Zobacz - galeria 3

Rozmowa z uczniami gimnazjum w Miliczu, finalistami i ich opiekunem, s. Alicją Augustynowicz - rozmawiała Joanna Mitrus

    pobierz ==> 14 MB

Publikacja materiału dzięki uprzejmości Redakcji Katolickiego Radia Podlasie - Joanna Symanowicz

    pobierz ==> 4 MB

Świadectwo s.Alicji Augustynowicz

    pobierz ==> 4 MB

Rozmowa z Dyrektorem ZSP nr 4 w Siedlcach Panem Leszekiem Rozbickim

    pobierz ==> 4 MB

Szkoła Podstawowa

  KLASY 0 - III           KLASY IV - VI   

Klasy 0 - III

Wszystkie prace zakwalifikowane do konkursu:

  WSZYSTKIE PRACE   

Finaliści w poszczególnych technikach:

  FARBY PLAKATOWE      KREDKI      PASTELE      TECHNIKI MIESZANE      WĘGIEL   

Klasy IV - VI

Wszystkie prace zakwalifikowane do konkursu:

  WSZYSTKIE PRACE   

Finaliści w poszczególnych technikach:

  AKWARELE      KREDKI      PASTELE      TECHNIKI MIESZANE      WĘGIEL   

Klasy 0 - III

FARBY PLAKATOWE

I Miejsce

Igor Borawski

Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Grajewie (diecezja łomżyńska)

II Miejsce

Bartosz Mazurek

Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Grajewie (diecezja łomżyńska)

III Miejsce

Amelia Ułanowska

Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej (diecezja siedlecka)

Wyróżnienie

Bartłomiej Mudiuk

Szkoła Podstawowa nr 4 w Nakle nad Notecią (diecezja bydgoska)

KREDKI

I Miejsce

Paulina Obszyńska

Zespół Szkół Samorządowych w Tereszpolu-Kukiełkach (diecezja zamojsko-lubaczowska)

II Miejsce

Anastazja Oleszczuk

Szkoła Podstawowa w Kolembrodach (diecezja siedlecka)

III Miejsce

Martyna Cygan

Szkoła Podstawowa w Łazanach (archidiecezja krakowska)

Wyróżnienie

Kamil Sech

Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku (archidiecezja przemyska)

PASTELE

I Miejsce

Julia Marszałek

Szkoła Podstawowa w Cieklinie (diecezja rzeszowska)

II Miejsce

Anna Sawicka

Zespół Szkół nr 27 w Bydgoszczy (diecezja bydgoska)

III Miejsce

Martyna Piechnik

Zespół Szkół Publicznych w Podhorcach (diecezja zamojsko-lubaczowska)

Wyróżnienie

Błażej Pieczulis

Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach (diecezja ełcka)

TECHNIKI MIESZANE

I Miejsce

Gabriela Woźnica

Zespół Oświatowo-Wychowawczy w Białkach (diecezja siedlecka)

II Miejsce

Emilia Grela

Zespół Szkół w Woli Uhruskiej (diecezja siedlecka)

III Miejsce

Zuzanna Tosińska-Ossowska

Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach (diecezja siedlecka)

Wyróżnienie

Maciej Czarnecki

Szkoła Podstawowa nr 12 w Dębicy (diecezja tarnowska)

WĘGIEL

I Miejsce

Lena Kosianko

Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach (diecezja siedlecka)

Wyróżnienie

Filip Bulek

Szkoła Podstawowa w Łazanach (archidiecezja krakowska)

Prace zakwalifikowane do konkursu plastycznego w roku szkolnym 2014-2015 według technik:

Klasy 0 - III

Farby plakatowe:

  galeria 1   

Kredki:

  galeria 1      galeria 2      galeria 3   

Pastele:

  galeria 1      galeria 2   

Techniki mieszane:

  galeria 1      galeria 2   

Węgiel:

  galeria 1  














Klasy IV - VI

AKWARELE

I Miejsce

Jakub Dyl

Szkoła Podstawowa nr 17 w Katowicach (archidiecezja katowicka)

II Miejsce

Filip Kubak

Szkoła Podstawowa nr 4 w Siedlcach (diecezja siedlecka)

III Miejsce

Julia Bryzek

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach (diecezja siedlecka)

Wyróżnienie

Zuzanna Rafał

Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Stawie (diecezja elbląska)

KREDKI

I Miejsce

Karolina Jastrzębska

Szkoła Podstawowa w Skórcu (diecezja siedlecka)

II Miejsce

Jakub Nocek

Zespół Szkół we Wróblowej (diecezja rzeszowska)

III Miejsce

Joanna Żochowska

Szkoła Podstawowa nr 312 w Warszawie (diecezja warszawsko-praska)

Wyróżnienie

Martyna Dołęga

Szkoła Podstawowa nr 12 w Siedlcach (diecezja siedlecka)

PASTELE

I Miejsce

Martyna Pietrzak

Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Grajewie (diecezja łomżyńska)

II Miejsce

Wiktoria Leśniak

Zespół Placówek Oświatowych w Krzywaczce (archidiecezja krakowska)

III Miejsce

Adrianna Pieńkowska

Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach (diecezja siedlecka)

Wyróżnienie

Michał Rostkowski

Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach (diecezja siedlecka)

TECHNIKI MIESZANE

I Miejsce

Patrycja Gawarecka

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 2 we Wrześni (archidiecezja gnieźnieńska)

II Miejsce

Klaudia Jemioła

Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym (diecezja rzeszowska)

III Miejsce

Aleksandra Wąsik

Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym (diecezja rzeszowska)

Wyróżnienie

Oliwia Sarna

Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym (diecezja rzeszowska)

WĘGIEL

I Miejsce

Anna Grabarczyk

Szkoła Podstawowa nr 23 w Gdyni (archidiecezja gdańska)

II Miejsce

Julia Kańczurzewska

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 2 we Wrześni (archidiecezja gnieźnieńska)

III Miejsce

Jagoda Sawicka

Miejska Szkoła Podstawowa w Szczawnie Zdroju (diecezja świdnicka)

Wyróżnienie

Nikodem Górawski

Zespół Szkoły Podstawowej nr 15 i Gimnazjum 5 w Jeleniej Górze (diecezja legnicka)

Prace zakwalifikowane do konkursu plastycznego w roku szkolnym 2014-2015 według technik:

Klasy IV - VI

Akwarele:

  galeria 1   

Kredki:

  galeria 1      galeria 2      galeria 3   

Techniki mieszane:

  galeria 1      galeria 2      galeria 3      galeria 4   

Pastele:

  galeria 1     galeria 2     galeria 3  

Węgiel:

  galeria 1  















   Patroni medialni Olimpiady


Od dnia 1-09-2013r. stronę odwiedziło: 163476 gości. Dzisiaj (2017-10-18) stronę odwiedziło: 74 gości.