Finaliści Olimpiady Franciszkańskiej

  2017 / 2018       2016 / 2017       2015 / 2016       2014 / 2015       2013 / 2014       2012 / 2013       2011 / 2012       2010 / 2011       2009 / 2010       2008 / 2009       2007 / 2008      2006 / 2007   

2013 / 2014

  Szkoła ponadgimnazjalna     Gimnazjum     Szkoła podstawowa    

Laureaci - szkoły ponadgimnazjalne

I Miejsce

Robert Lipiński - II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego w Warszawie

II Miejsce

Maciej Lichota - X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Warszawie

III Miejsce

Marlena Homel - Zespół Szkół Łączności w Krakowie

IV Miejsce

Mateusz Pasek - I Liceum im. Tadeusza Kościuszki w Łukowie

V Miejsce

Klaudia Bartoszczak - III Liceum im. C.K. Norwida w Koninie

Zobacz - galeria 1

Laureaci - szkoły gimnazjalne

I Miejsce

Michał Paradowski - Gimnazjum nr 54 im. Adama Kazimierza księcia Czartoryskiego w Warszawie

II Miejsce

Natalia Osial - Gimnazjum im. SGO „Polesie” w Adamowie

III Miejsce

Marta Cabaj - Gimnazjum w Domanicach Kolonii

IV Miejsce

Angelika Wnukowicz - Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza w Krzewicy

V Miejsce

Florentyna Matejko - Zespół Szkół nr 1 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Oświęcimiu

Zobacz - galeria

Szkoła Podstawowa

  KLASY 0 - III           KLASY IV - VI   

Klasy 0 - III

Wszystkie prace zakwalifikowane do konkursu:

  WSZYSTKIE PRACE   

Finaliści w poszczególnych technikach:

  FARBY PLAKATOWE      KREDKI      MALOWANIE NA SZKLE      MIESZANA      PASTELE      WĘGIEL   

Klasy IV - VI

Wszystkie prace zakwalifikowane do konkursu:

  WSZYSTKIE PRACE   

Finaliści w poszczególnych technikach:

  AKWARELE      KALKOGRAFIA      KREDKI      MALOWANIE NA SZKLE      MIESZANA      PASTELE      WĘGIEL   

Klasy 0 - III

FARBY PLAKATOWE

I Miejsce

Maja Szymańska

Szkoła Podstawowa nr 3 w Koninie (diecezja włocławska)

II Miejsce

Maksymilian Starzec

Szkoła Podstawowa w Weryni (diecezja rzeszowska)

III Miejsce

Karolina Sawczuk

Szkoła Podstawowa w Sworach (diecezja siedlecka)

Wyróżnienie

Klaudia Polak

Szkoła Podstawowa nr 1 w Myszkowie (archidiecezja częstochowska)

KREDKI

I Miejsce

Łucja Kulazińska

Szkoła Podstawowa nr 6 w Stargardzie Szczecińskim (archidiecezja szczecińsko-kamieńska)

II Miejsce

Paulina Obszyńska

Zespół Szkół Samorządowych w Terszpolu Kukiełkach (diecezja zamojsko-lubaczowska)

III Miejsce

Julia Sacharczuk

Zespół Placówek Oświatowych w Podedwórzu (diecezja siedlecka)

Wyróżnienie

Monika Sabo

Szkoła Podstawowa nr 2 Polanicy Zdrój (diecezja świdnicka)

MALOWANIE NA SZKLE

I Miejsce

Julia Wolicka

Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy (diecezja tarnowska)

II Miejsce

Kalina Kuźma

Szkoła Podstawowa w Golicach (diecezja siedlecka)

III Miejsce

Martyna Przydrożna

Szkoła Podstawowa w Słocinie (diecezja poznańska)

MIESZANA

I Miejsce

Gabriela Woźnica

Zespół Oświatowo-Wychowawczy w Białkach (diecezja siedlecka)

II Miejsce

Szymon Konopka

Zespół Szkół w Stefanowie (diecezja siedlecka)

III Miejsce

Paulina Mizak

Szkoła Podstawowa w Adamowie (diecezja siedlecka)

Wyróżnienie

Jakub Kowalski

Szkoła Podstawowa w Maszewie (archidiecezja szczecińsko-kamieńska)

PASTELE

I Miejsce

Łucja Osińska

Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach (diecezja siedlecka)

II Miejsce

Justyna Kulik

Zespół Placówek Oświatowych w Woli Osowińskiej (diecezja siedlecka)

III Miejsce

Martyna Wąsik

Zespół Szkół nr 1 w Oświęcimiu (diecezja bielsko-żywiecka)

Wyróżnienie

Martyna Biniek

Szkoła Podstawowa nr 6 w Stargardzie Szczecińskim (archidiecezja szczecińsko-kamieńska)

WĘGIEL

I Miejsce

Bartosz Bahonko

Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej (diecezja siedlecka)

II Miejsce

Martyna Dołęga

Szkoła Podstawowa nr 12 w Siedlcach (diecezja siedlecka)

III Miejsce

Aneta Lewczuk

Zespół Oświatowy w Niemojkach (diecezja siedlecka)

Wyróżnienie

Martyna Malarczyk

Szkoła Podstawowa w Łazanach (archidiecezja krakowska)

Prace zakwalifikowane do konkursu plastycznego w roku szkolnym 2013-2014 według technik:

Klasy 0 - III

Farby plakatowe:

  galeria 1   

Kredki:

  galeria 1      galeria 2      galeria 3      galeria 4      galeria 5   

Pastele:

  galeria 1      galeria 2      galeria 3   

Malowanie na szkle:

  galeria   

Techniki mieszane:

  galeria 1      galeria 2      galeria 3      galeria 4   

Węgiel:

  galeria  














Klasy IV - VI

AKWARELE

I Miejsce

Nicol Klar

Szkoła Podstawowa nr 13 w Pabianicach (archidiecezja łódzka)

II Miejsce

Kamil Wit

Szkoła Podstawowa w Weryni (diecezja rzeszowska)

III Miejsce

Katarzyna Harasim

Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach (diecezja siedlecka)

Wyróżnienie

Aleksandra Blicharz

Zespół Placówek Oświatowych w Borkach (diecezja siedlecka)

KALKOGRAFIA

Wyróżnienie

Zuzanna Bartosik

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej, Szkoła Filialna w Piekarach (diecezja włocławska)

KREDKI

I Miejsce

Maciej Wróbel

Zespół Szkół w Kątach (diecezja łowicka)

II Miejsce

Wiktoria Piotrowska

Szkoła Podstawowa w Starym Bojanowie (diecezja łomżyńska)

III Miejsce

Bartłomiej Wasilewski

Zespół Szkół w Białobrzegach (diecezja ełcka)

Wyróżnienie

Patrycja Kaliciak

Zespół Szkół w Świętoszowie (diecezja zielonogórsko-gorzowska)

MALOWANIE NA SZKLE

I Miejsce

Blanka Frąckowiak

Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach (diecezja siedlecka)

II Miejsce

Jakub Gurba

Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach (diecezja siedlecka)

III Miejsce

Zuzanna Michalska

Szkoła Podstawowa nr 12 w Siedlcach (diecezja siedlecka)

Wyróżnienie

Anna Wiadrowska

Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach (diecezja siedlecka)

MIESZANA

I Miejsce

Julia Stradomska

Szkoła Podstawowa nr 7 w Stargardzie Szczecińskim (archidiecezja szczecińsko-kamieńska)

II Miejsce

Jakub Dyl

Szkoła Podstawowa nr 17 w Katowicach (diecezja katowicka)

III Miejsce

Kinga Szpunar

Zespół Szkół w Świętoszowie (diecezja zielonogórsko-gorzowska)

Wyróżnienie

Łukasz Bruzda

Szkoła Podstawowa w Łazanach (archidiecezja krakowska)

PASTELE

I Miejsce

Wiktoria Brzuszek

Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym (diecezja rzeszowska)

II Miejsce

Wiktoria Trybuńko

Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach (diecezja siedlecka)

III Miejsce

Weronika Kondek

Szkoła Podstawowa w Krzykawie (diecezja sosnowiecka)

Wyróżnienie

Magdalena Kostjan

Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie (diecezja siedlecka)

WĘGIEL

I Miejsce

Marcin Nowak

Szkoła Podstawowa w Kąkolewie (archidiecezja poznańska)

II Miejsce

Aleksandra Brudecka

Zespół Szkół w Sulechowie (diecezja zielonogórsko-gorzowska)

III Miejsce

Maria Krajewska

Szkoła Podstawowa nr 6 w Stargardzie Szczecińskim (archidiecezja szczecińsko-kamieńska)

Wyróżnienie

Natalia Kiler

Zespół Szkół w Bakałarzewie (diecezja ełcka)

Prace zakwalifikowane do konkursu plastycznego w roku szkolnym 2013-2014 według technik:

Klasy IV - VI

Akwarele:

  galeria 1   

Kalkografia:

  galeria 1   

Kredki:

  galeria 1      galeria 2      galeria 3      galeria 4      galeria 5      galeria 6   

Malowanie na szkle:

  galeria 1   

Techniki mieszane:

  galeria 1      galeria 2      galeria 3      galeria 4   

Pastele:

  galeria 1     galeria 2     galeria 3     galeria 4  

Węgiel:

  galeria 1     galeria 2  















   Patroni medialni Olimpiady


Od dnia 1-09-2013r. stronę odwiedziło: 182486 gości. Dzisiaj (2017-12-12) stronę odwiedziło: 30 gości.