Finaliści Olimpiady Franciszkańskiej

  2016 / 2017       2015 / 2016       2014 / 2015       2013 / 2014       2012 / 2013       2011 / 2012       2010 / 2011       2009 / 2010       2008 / 2009       2007 / 2008      2006 / 2007   

2012 / 2013

  Szkoła podstawowa     Gimnazjum     Szkoła ponadgimnazjalna    

Finali¶ci - szkoły gimnazjalne

I Miejsce

Anna Czapska       diecezja siedlecka

II Miejsce

Robert Lipiński       diecezja siedlecka

III Miejsce

Joanna Chełstowska       diecezja łomżyńska

Zobacz - galeria

IV miejsce - Karolina Denka      diecezja siedlecka
V miejsce - Żaneta Charkot      diecezja zamojsko-lubaczowska
VI miejsce - Angelika Maguła      diecezja zamojsko-lubaczowska
VI miejsce - Damian Kawka      Archidiecezja Warszawska
VIII miejsce - Edyta Siemińska      Archidiecezja Łódzka
IX miejsce - Hugo Luhn      Archidiecezja Krakowska
IX miejsce - Natalia Bochnia      diecezja legnicka

Finali¶ci - szkoły ponadgimnazjalne

I Miejsce

Artur Kos       Archidiecezja Warszawska

II Miejsce

Adam Chrostowski       diecezja bydgoska

III Miejsce

Patrycja Szmelter       diecezja bydgoska

Zobacz - galeria 1

IV miejsce - Aleksandra Panas      diecezja zajmosko-lubaczowska
V miejsce - Agata Bajda      diecezja zajmosko-lubaczowska
VI miejsce - Cezary Sukiennik      diecezja łowicka
VII miejsce - Edyta Krawczyk      diecezja siedlecka
VIII miejsce - Sebastian Sikora      Archidiecezja Warszawska
IX miejsce - Tomasz Wielec      diecezja łowicka
X miejsce - Bartłomiej Tyl      Archidiecezja Łódzka

Szkoła Podstawowa

Spośród 494 prac, które zostały nadesłane wyłoniliśmy zwycięzców według kategorii:

Klasy I - III
  BATIK      COLLAGE      FARBY PLAKATOWE      KREDKI OŁÓWKOWE      PASTELE OLEJNE   
  SGRASSITO      WYDZIERANKA      WYKLEJANKA   

Klasy IV - VI
  COLLAGE      FARBY AKRYLOWE      FARBY PLAKATOWE      KREDKI OŁÓWKOWE      MIESZANA   
  OŁÓWEK      PASTELE      WĘGIEL      WITRAŻ      WYDZIERANKA   

Klasy I - III

BATIK

I Miejsce

Julia Nawrot

Centrum Kultury im. M. Płonowskiej w Bolesławiu. Akademia Młodych Twórców

II Miejsce

Zofia Pichlak

Centrum Kultury im. M. Płonowskiej w Bolesławiu. Akademia Młodych Twórców

COLLAGE

I Miejsce

Michalina Artecka

Szkoła Podstawowa w Chotyłowie

II Miejsce

Estera Mocarska

Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Królowej Jadwigi w Mariówce

III Miejsce

Julia Skrypczuk

Szkoła Podstawowa im. J.J. Kraszewskiego w Woli Uhruskiej

FARBY PLAKATOWE

I Miejsce

Lidia Starzec

Szkoła Podstawowa im. Kpt. Józefa Batorego w Weryni

II Miejsce

Sandra Gdula

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Szafera w Ełku

III Miejsce

Karolina Gdula

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Szafera w Ełku

Wyróżnienie

Wiktoria Sidor

Szkoła Podstawowa w Skórcu

KREDKI OŁÓWKOWE

I Miejsce

Maciej Ługowski

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach

II Miejsce

Bartłomiej Demianiuk

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej

III Miejsce

Karolina Lacek

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Gołdapi

Wyróżnienie

Szymon Szczepanik

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach

PASTELE OLEJNE

I Miejsce

Błażej Wyrębiak

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach

II Miejsce

Agata Sawicka

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

III Miejsce

Adriana Pieńkowska

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Czesława Kamińskiego w Siedlcach

Wyróżnienie

Monika Höhn

Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Nowym Warpnie

SGRASSITO

I Miejsce

Mikołaj Poślada

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach

WYDZIERANKA

I Miejsce

Martyna Jankowska

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w Łomży

WYKLEJANKA

I Miejsce

Julia Jankowska

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Gołdapi

II Miejsce

Klaudia Sachanowicz

Szkoła Podstawowa nr 12 im. K. Makuszyńskiego w Siedlcach

III Miejsce

Emilia Pieniak

Zespół Placówek Oświatowych w Chotyłowie

Wyróżnienie

Daria Jabłońska

Szkoła Podstawowa w Tchórzewie

Klasy IV - VI

COLLAGE

I Miejsce

Mateusz Pastor

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Czesława Kamińskiego w Siedlcach

II Miejsce

Maksymilian Pieńkowski

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Kątach

III Miejsce

Milena Kopania

Szkoła Podstawowa nr. 2 im. Jana Kochanowskiego w Ząbkach

Wyróżnienie

Emilia Kot

Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Łazanach

FARBY AKRYLOWE

Wyróżnienie

Patrycja Gawarecka

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dzieci Wrzesińskich we Wrześni

FARBY PLAKATOWE

I Miejsce

Aleksandra Zasada

Zespół Szkół w Dąbrówkach

II Miejsce

Karolina Piaszczyńska

Szkoła Podstawowa nr 4 im. H. Sienkiewicza w Grajewie

KREDKI OŁÓWKOWE

I Miejsce

Anna Dąbrowska

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w Łomży

II Miejsce

Wiktoria Piotrowska

Zespół Szkół Samorządowych w Starym Bojanowie

III Miejsce

Nikola Krzyżyk

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Leonida Teligi w Myśliborzu

Wyróżnienie

Klaudia Mulawka

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Barlinku

MIESZANA

I Miejsce

Przemysław Wielgosz

Szkoła Podstawowa im. „11 Listopada 1918 Roku” w Domanicach Kolonii

Wyróżnienie

Wiktoria Bujnik

Szkoła Podstawowa im. Ppłk. Stefana Skoczylasa w Rossoszu

OŁÓWEK

I Miejsce

Joanna Jaszczyk

Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Łazanach

II Miejsce

Aleksandra Konon

Zespół Placówek Oświatowych w Podedwórzu

III Miejsce

Angelika Anna Gąsowska

Szkoła Podstawowa w Zespole Oświatowym im. Jana Pawła II w Stoku Lackim

Wyróżnienie

Sandra Firus

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Adamowie

PASTELE

I Miejsce

Bartosz Wrzal

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach

II Miejsce

Natalia Dobrowolska

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Gen. W. Sikorskiego w Łukowie

III Miejsce

Magdalena Kostjan

Zespół Szkół nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Łukowie

Wyróżnienie

Małgorzata Rochowiak

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. św. Maksymiliana Kolbe w Harmężach

WĘGIEL

I Miejsce

Piotr Korolczuk

Szkoła Podstawowa im. Legionów w Żerocinie

II Miejsce

Jakub Gurba

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach

III Miejsce

Dawid Kańczurzewski

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dzieci Wrzesińskich we Wrześni

Wyróżnienie

Martyna Burdach

Zespół Szkół nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Łukowie

WITRAŻ

I Miejsce

Blanka Frąckowiak

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Czesława Kamińskiego w Siedlcach

II Miejsce

Eliza Leszczak

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Gen. W. Sikorskiego w Łukowie

WYDZIERANKA

I Miejsce

Julia Grabarczyk

Szkoła Podstawowa nr 23 w Gdyni

Wyróżnienie

Paulina Szabelska

Zespół Szkół w Zabielu


   Patroni medialni Olimpiady


Od dnia 1-09-2013r. stronę odwiedziło: 163454 gości. Dzisiaj (2017-10-18) stronę odwiedziło: 52 gości.