Finaliści Olimpiady Franciszkańskiej

  2017 / 2018       2016 / 2017       2015 / 2016       2014 / 2015       2013 / 2014       2012 / 2013       2011 / 2012       2010 / 2011       2009 / 2010       2008 / 2009       2007 / 2008      2006 / 2007   

2010 / 2011

  Szkoła podstawowa     Gimnazjum     Szkoła ponadgimnazjalna     Katalogowanie prac   

Gimnazjum:    22 marca 2011r.

1. Kamil Dąbrowa Zespół Oświatowy w Golicach

2. Dominika Cieślak - Zespół Placówek Oświatowych w Woli Osowińskiej

3. Robert Lipiński Publiczne Gimnazjum nr 3 w Siedlcach


  Zapraszamy do galerii ==>   

Szkoły Ponadgimnazjalne:    23 marca 2011r.

1. Martyna Stachowicz II LO im. św. Królowej Jadwigi w Siedlcach

2. Anna Jarmołowska - Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Maksymiliana M. Kolbego Szczecinie

3. Dominika Łęczycka - II LO im. św. Królowej Jadwigi w Siedlcach

  część 1 ==>         część 2 ==>   

Szkoła Podstawowa

Spośród 670 prac, które zostały nadesłane wyłoniliśmy zwycięzców według kategorii:

  Malarstwo      Wyklejanka plasteliną      Wyklejanka      Rysunek jednym narzędziem   

  Collage      Rysunek kredką      Pastele      Wypalanie      Wycinanka      Inne techniki   

Katalogowanie prac        Zobacz  

Malarstwo

Klasy I - III

I Miejsce

Klaudia Kiersztyn

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach

II Miejsce

Maria Nowicka

Szkoła Podstawowa w Bezwoli

III Miejsce

Aleksandra Kiełek

Szkoła Podstawowa w Orzełku

Wyróżnienie

Marta Szmuniewska

Szkoła Podstawowa nr 4 w Łukowie

Klasy IV - VI

I Miejsce

Piotr Błażejak

Szkoła Podstawowa w Lisiowólce

II Miejsce

Aleksandra Potocka

Szkoła Podstawowa w Sworach

III Miejsce

Adrian Chodowiec

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach

Wyklejanka plasteliną

Klasy I - III

I Miejsce

Andżelika Bartosiak

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach

II Miejsce

Michał Protasiuk

Szkoła Podstawowa w Krześlinie

Klasy IV - VI

I Miejsce

Karolina Raczko

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach

II Miejsce

Marcin Błoński

Zespół Szkół Publicznych w Suchożebrach

Wyklejanka

Klasy I - III

I Miejsce

Katarzyna Zegadło

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Stefanowie

III Miejsce

Dominika Szcześniak

Szkoła Podstawowa im.ppłk Stefana Skoczylasa w Rossoszu

Wyróżnienie

Kamil Rosa

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Stefanowie

Klasy IV - VI

I Miejsce

Karolina Olszewska

Szkoła Podstawowa w Osiecku

II Miejsce

Milena Czechowska

Zespół Szkół w Kocku

III Miejsce

Sylwia Głowienka

Zespół Szkół im. Dawnych Słowian w Podebłociu

Rysunek jednym narzędziem

Klasy I - III

I Miejsce

Monika Paskudzka

Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach

II Miejsce

Dawid Wielgat

Szkoła Podstawowa w Sadownem

Klasy IV - VI

I Miejsce

Paulina Lipińska

Szkoła podstawowa im. Marii Konopnickiej w Golicach

II Miejsce

Marcin Mularzuk

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Miciewicza w Siedlcach

III Miejsce

Jagoda Ludwiczuk

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach

Wyróżnienie

Beata Młot

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Pilawie

Wyróżnienie

Jakub Matczuk

Zespół Szkół w Hannie

Collage

Klasy I - III

I Miejsce

Bożena Cielemęcka

Szkoła Podstawowa w Czuryłach

II Miejsce

Patrycja Niedziółka

Szkoła Podstawowa Im. 11 listopada 1918 Roku Domanicach- Kolonii

III Miejsce

Karolina Szarek

Publiczna szkoła Podstawowa Im. M. Wójcik w Wilkowyi

Wyróżnienie

Sebastian Gontarz

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Władysławowskiej

Wyróżnienie

Jakub Gruba

Szkoła Podstawowa w Tchórzewie

Klasy IV - VI

I Miejsce

Gabriela Linde

Szkoła Podstawowa nr 1 w Łukowie

II Miejsce

Damian Szaniawski

Publiczna szkoła Podstawowa Im. M. Wójcik w Wilkowyi

III Miejsce

Patryk Krasowski

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach

Wyróżnienie

Carmena Luty

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach

Rysunek kredką

Klasy I - III

I Miejsce

Ewelina Arasim

Szkoła Podstawowa w Brzostówcu

II Miejsce

Aleksandra Dmowska

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mokobodach

III Miejsce

Marta Kowalczyk

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach

Wyróżnienie

Izabela Janowicz

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łomazach

Wyróżnienie

Zuzanna Woroniecka

Zespół Szkół w Hannie

Klasy IV - VI

I Miejsce

Martyna Poślada

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach

II Miejsce

Eryka Alwas

Szkoła Podstawowa im. J. I. Kraszewskiego w Woli Uchruskiej

III Miejsce

Klaudia Cabaj

Zespół Oświatowy w Wiśniewie

Wyróżnienie

Weronika Szewczyk

Szkoła Podstawowa im. L. Lisa-Kuli w Pruszynie

Wyróżnienie

Piotr Wysokiński

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Miciewicza w Sieldcach

Pastele

Klasy I - III

I Miejsce

Klaudia Giereło

Szkoła Podstawowa w Sworach

II Miejsce

Paulina Izdebska

Publiczna Szkoła Podstawowa w Zakępiu

III Miejsce

Julia Chojnacka

Zespół Placówek Oświatowych w Woli Osowińskiej

Wyróżnienie

Angelika Zdun

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach

Wyróżnienie

Emilia Mucha

Zespół Szkół nr 1 w Łosicach

Klasy IV - VI

I Miejsce

Kamila Zboina

Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach

II Miejsce

Paulina Celmer

Szkoła Podstawowa nr 4 w Łukowie

III Miejsce

Gabriel Rosastolato

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach

Wyróżnienie

Małgorzata Kępkowska

Szkoła Podstawowa nr 4 w Łukowie

Wypalanie

Klasy I - III

I Miejsce

Angelika Guziak

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach

Klasy IV - VI

I Miejsce

Szymon Trochmiak

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Miciewicza w Sieldcach

Wycinanka

Klasy IV - VI

I Miejsce

Paulina Radzikowska

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach

II Miejsce

Karolina Niczyporuk

Szkoła Podstawowa nr 5 Im. Władysława Rawicza w Siedlcach

Inne techniki

Klasy I - III

I Miejsce

Konrad Świder

Szkoła Podstawowa w Żabikowie

Klasy IV - VI

I Miejsce

Eliza Smolińska

Publiczna Szkoła Podstawowa w Mariańskim Porzeczu

II Miejsce

Natan Idczak

Zespół Szkół Integracyjnych im. Powstańców Wielkopolskich w Inowrocławiu

III Miejsce

Karol Bieliński

Zespół Szkół Niepublicznych w Borkach Wyrkach


   Patroni medialni Olimpiady


Od dnia 1-09-2013r. stronę odwiedziło: 182485 gości. Dzisiaj (2017-12-12) stronę odwiedziło: 29 gości.