Finaliści Olimpiady Franciszkańskiej

  2018 / 2019       2017 / 2018       2016 / 2017       2015 / 2016       2014 / 2015       2013 / 2014       2012 / 2013       2011 / 2012       2010 / 2011       2009 / 2010       2008 / 2009       2007 / 2008      2006 / 2007   

2018 / 2019

  Szkoła ponadgimnazjalna     Szkoła gimnazjalna     Szkoła podstawowa    

Laureaci - szkoły ponadgimnazjalne

Laureaci - szkoły gimnazjalne

Szkoła Podstawowa

  KLASY 0 - III           KLASY IV - V   

Klasy 0 - III

Wszystkie prace zakwalifikowane do konkursu:

  WSZYSTKIE PRACE   

Finaliści w poszczególnych technikach:

  FARBY PLAKATOWE      KREDKI      PASTELE      TECHNIKI MIESZANE   

Klasy IV - V

Wszystkie prace zakwalifikowane do konkursu:

  WSZYSTKIE PRACE   

Finaliści w poszczególnych technikach:

  FARBY PLAKATOWE      TECHNIKI MIESZANE      PASTELE OLEJNE      WĘGIEL   

Klasy 0 - III

FARBY PLAKATOWE

I Miejsce

Ewelina Pawłowska

Zespół Szkół nr 1 Szkoła Podstawowa nr 1 w Łosicach

II Miejsce

Wiktoria Remplewicz

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mochowie

III Miejsce

Liliana Wawrzyńska

Szkoła Podstawowa nr 88 im. G. Narutowicza w Warszawie

Wyróżnienie

Justyna Woźniak

Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Koźmicach Wielkich

KREDKI

I Miejsce

Jan Paweł Ostrowski

Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej w Krakowie

II Miejsce

Łukasz Kieczka

Szkoła Podstawowa im. Unitów Drelowskich w Drelowie

III Miejsce

Antoni Zimoch

Szkoła Podstawowa nr 38 Chorzów

Wyróżnienie

Mateusz Cieślukowski

Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach

PASTELE

I Miejsce

Anastazja Ligorowska

Szkoła Podstawowa nr 43 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Kaczmarka we Wrocławiu

II Miejsce

Maciej Malczewski

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej

III Miejsce

Liliana Bałon

Zespół Placówek Oświatowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kadzidle

Wyróżnienie

Karolina Miszta

Szkoła Podstawowa nr 3 im. J. Korczaka w Słupsku

TECHNIKI MIESZANE

I Miejsce

Gabriela Babicz

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Siedlcach

II Miejsce

Sandra Gronostajska

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Księcia Mazowieckiego Janusza I w Łomży

III Miejsce

Rafał Siepka

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Koninie

Wyróżnienie

Julia Janiec

Szkoła Podstawowa im. S. Staszica w Skarżysku Kościelnym

Prace zakwalifikowane do konkursu plastycznego w roku szkolnym 2018 - 2019 według technik:

Klasy 0 - III

Farby plakatowe:

  galeria 1   

Kredki:

  galeria 1      galeria 2      galeria 3      galeria 4     

Pastele:

  galeria 1      galeria 2     

Techniki mieszane:

  galeria 1      galeria 2      galeria 3       














Klasy IV - V

FARBY PLAKATOWE

I Miejsce

Julia Cielemęcka

Szkoła Podstawowa nr 1 im. KEN w Siedlcach

II Miejsce

Oliwia Filipek

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Grudziądzu

III Miejsce

Amelia Tylenda

Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach

Wyróżnienie

Joanna Strzelczyk

Szkoła Podstawowa w Okalewie

TECHNIKI MIESZANE

I Miejsce

Maria Krysik

Szkoła Podstawowa nr 2 w Chorzelach

II Miejsce

Dominika Żak

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Józefosławiu

III Miejsce

Weronika Ilczuk

Zespół Szkół nr 1 Szkoła Podstawowa nr 1 w Łosicach

Wyróżnienie

Julia Kucharczyk

Zespół Szkół nr 1 Szkoła Podstawowa nr 1 w Łosicach

PASTELE OLEJNE

I Miejsce

Weronika Ambroziewicz

Szkoła Podstawowa nr 5 w Siedlcach

II Miejsce

Zofia Kowalska

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 318 w Warszawie

III Miejsce

Hanna Nałudka

Szkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej

Wyróżnienie

Anna Jurczak

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Chorzelach

WĘGIEL

I Miejsce

Magdalena Krypa

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zbuczynie

II Miejsce

Wiktoria Juruś

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Reca w Siedliskach

III Miejsce

Gabriela Jarmołowicz

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Giżycku

Wyróżnienie

Maciej Jakubowski

Zespół Szkół w Barcinie

Prace zakwalifikowane do konkursu plastycznego w roku szkolnym 2018 - 2019 według technik:

Klasy IV - V

FARBY PLAKATOWE

  galeria 1      galeria 2   

Techniki mieszane:

  galeria 1      galeria 2      galeria 3      galeria 4      galeria 5   

PASTELE OLEJNE

  galeria 1     galeria 2     galeria 3     galeria 4    

Węgiel:

  galeria 1     galeria 2    















   Patroni medialni Olimpiady


Od dnia 1-09-2013r. stronę odwiedziło: 230164 gości. Dzisiaj (2018-12-11) stronę odwiedziło: 38 gości.