Finaliści Olimpiady Franciszkańskiej

  2017 / 2018       2016 / 2017       2015 / 2016       2014 / 2015       2013 / 2014       2012 / 2013       2011 / 2012       2010 / 2011       2009 / 2010       2008 / 2009       2007 / 2008      2006 / 2007   

2017 / 2018

  Szkoła ponadgimnazjalna     Szkoła gimnazjalna     Szkoła podstawowa    

Laureaci - szkoły ponadgimnazjalne

I Miejsce

Agata Mućko - Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim

II Miejsce

Weronika Wysmyk - I Liceum Ogólnokształcące im. J. Dąbrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim

III Miejsce

Katarzyna Wojciechowska - Prywatne Liceum Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Częstochowskiej w Szymanowie

IV Miejsce

Katarzyna Chrzanowska - Liceum im. M. Skłodowskiej-Curie w Rawie Mazowieckiej

V Miejsce

Monika Matysiak - LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza w Warszawie

Zobacz - galeria 1       Zobacz - galeria 2        Zobacz - galeria 3        Zobacz - galeria 4        Zobacz - galeria 5


Laureaci - szkoły gimnazjalne

I Miejsce

Dorota Wyszka - Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Rzerzęczycach

II Miejsce

Jakub Woś - Gimnazjum im. Ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie

III Miejsce

Dominika Dymek - Gimnazjum im. C.K. Norwida w Bielsku

IV Miejsce

Wiktor Wachowicz - Gimnazjum nr 1 im. A. Mickiewicza w Zamościu

V Miejsce

Weronika Źrebiec - Zespół Szkolno - Przedszkolny we Wróblowej

Zobacz - galeria 1       Zobacz - galeria 2        Zobacz - galeria 3        Zobacz - galeria 4        Zobacz - galeria 5

Szkoła Podstawowa

  KLASY 0 - III           KLASY IV - V           KLASY VI - VII   

Klasy 0 - III

Wszystkie prace zakwalifikowane do konkursu:

  WSZYSTKIE PRACE   

Finaliści w poszczególnych technikach:

  FARBY PLAKATOWE      KREDKI      PASTELE      TECHNIKI MIESZANE   

Klasy IV - V

Wszystkie prace zakwalifikowane do konkursu:

  WSZYSTKIE PRACE   

Finaliści w poszczególnych technikach:

  FARBY PLAKATOWE      TECHNIKI MIESZANE      PASTELE OLEJNE      WĘGIEL   

Klasy VI - VII

Wszystkie prace zakwalifikowane do konkursu:

  WSZYSTKIE PRACE   

Finaliści w poszczególnych technikach:

  AKWARELE      PASTELE OLEJNE      SGRAFFITO      WĘGIEL   

Klasy 0 - III

FARBY PLAKATOWE

I Miejsce

Anna Sędłak

Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy

II Miejsce

Gabriela Chaba

Zespół Szkoły Podstawowej nr 2 i Przedszkola w Zagnańsku

III Miejsce

Lena Krygiel

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Obrońców Pokoju w Opolu

Wyróżnienie

Lena Ogorzałek

Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Warszawie

KREDKI

I Miejsce

Łukasz Kieczka

Szkoła Podstawowa w Drelowie

II Miejsce

Tomasz Ciuruś

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bolka I Świdnickiego w Strzelinie

III Miejsce

Antoni Jankowicz

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sułkowicach

Wyróżnienie

Nikola Gutowska

Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży

PASTELE

I Miejsce

Lena Dudzińska

Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży

II Miejsce

Julia Skwita

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach

III Miejsce

Wiktoria Skowron

Zespół Placówek Oświatowych w Woli Osowińskiej

Wyróżnienie

Zofia Grzyb

Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Drugiej Armii Wojska Polskiego w Zespole Oświatowo-Wychowawczym w Białkach

TECHNIKI MIESZANE

I Miejsce

Otylia Kwiecień

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Słupsku

II Miejsce

Maja Popiel

Szkoła Podstawowa nr 1 im. A. Mickiewicza w Wyszkowie

III Miejsce

Jakub Madejski

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 w Skarżysku Kamiennej

Wyróżnienie

Nina Domżalska

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Wyszkowie

Prace zakwalifikowane do konkursu plastycznego w roku szkolnym 2017-2018 według technik:

Klasy 0 - III

Farby plakatowe:

  galeria 1   

Kredki:

  galeria 1      galeria 2      galeria 3      galeria 4      galeria 5   

Pastele:

  galeria 1      galeria 2      galeria 3   

Techniki mieszane:

  galeria 1      galeria 2      galeria 3      galeria 4     














Klasy IV - V

FARBY PLAKATOWE

I Miejsce

Zofia Raszplewicz

Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Kochanowskiego w Ząbkach

II Miejsce

Julia Zwolenik

Szkoła Podstawowa im. Błogosławionej Julii Rodzińskiej w Nawojowej

III Miejsce

Marta Macioszczyk

Szkoła Podstawowa nr 30 w Olsztynie

Wyróżnienie

Laura Hankus

Szkoła Podstawowa nr 17 Mistrzostwa Sportowego im. Stanisława Ligonia w Żorach

TECHNIKI MIESZANE

I Miejsce

Natalia Bujnowska

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 3 w Augustowie

II Miejsce

Łukasz Harasim

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 3 w Augustowie

III Miejsce

Zuzanna Kośmider

Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Adamowie

Wyróżnienie

Radosław Pióro

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 w Skarżysku Kamiennej

PASTELE OLEJNE

I Miejsce

Marcel Cholewka

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach

II Miejsce

Albert Garbarczyk

Szkoła Podstawowa nr 1 im. A. Mickiewicza w Wyszkowie

III Miejsce

Jakub Ostrowski

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Obrońców Pokoju w Opolu

Wyróżnienie

Julita Łukowska

Szkoła Podstawowa nr 4 im. H. Sienkiewicza w Grajewie

WĘGIEL

I Miejsce

Magda Goławska

Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Kochanowskiego w Ząbkach

II Miejsce

Julia Boć

Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego ul. J. Kochanowskiego w Małym Płocku

III Miejsce

Alicja Czapla

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Czesława Kamińskiego w Siedlcach

Wyróżnienie

Wiktoria Perlejewska

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zielonce

Prace zakwalifikowane do konkursu plastycznego w roku szkolnym 2017-2018 według technik:

Klasy IV - V

FARBY PLAKATOWE

  galeria 1      galeria 2   

Techniki mieszane:

  galeria 1      galeria 2      galeria 3      galeria 4      galeria 5   

PASTELE OLEJNE

  galeria 1     galeria 2     galeria 3     galeria 4     galeria 5  

Węgiel:

  galeria 1     galeria 2     galeria 3  















Klasy VI - VII

AKWARELE

I Miejsce

Maja Bątkowska

Szkoła Podstawowa nr 23 im. Mariusza Zaruskiego w Szczecinie

II Miejsce

Zuzanna Bieszczad

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kardynała B. Kominka w Kątach Wrocławskich

III Miejsce

Emilia Kuchta

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sułkowicach

Wyróżnienie

Marika Zembek

Szkoła Podstawowa nr 30 w Olsztynie

PASTELE OLEJNE

I Miejsce

Oliwia Szela

Szkoła Podstawowa nr 12 im. Armii Krajowej w Dębicy

II Miejsce

Karolina Suchocka

Szkoła Podstawowa w Chruścielu

III Miejsce

Oliwia Mielewczyk

Zespół Szkół w Cewicach

Wyróżnienie

Hanna Patelska

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Panigrodzu

SGRAFFITO

I Miejsce

Maja Pawełek

Szkoła Podstawowa nr 12 im. Armii Krajowej w Dębicy

II Miejsce

Andżelika Gibaszek

Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. S. Żeromskiego w Piekarach

III Miejsce

Julia Jastrzębska

Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Adamowie

Wyróżnienie

Wiktoria Misiura

Zespół Szkół w Woli Uhruskiej

WĘGIEL

I Miejsce

Szymon Borkowski

Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie

II Miejsce

Wiktoria Strzałka

Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy

III Miejsce

Julia Semczuk

Szkoła Podstawowa Nr 5 w Łukowie

Wyróżnienie

Katarzyna Szmigiel

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Wojciecha w Krakowie

Prace zakwalifikowane do konkursu plastycznego w roku szkolnym 2017-2018 według technik:

Klasy VI - VII

AKWARELE

  galeria 1      galeria 2      galeria 3   

PASTELE OLEJNE

  galeria 1      galeria 2      galeria 3      galeria 4   

SGRAFFITO

  galeria 1   

Węgiel:

  galeria 1      galeria 2      galeria 3   















   Patroni medialni Olimpiady


Od dnia 1-09-2013r. stronę odwiedziło: 200329 gości. Dzisiaj (2018-04-22) stronę odwiedziło: 23 gości.