Finaliści Olimpiady Franciszkańskiej

  2016 / 2017       2015 / 2016       2014 / 2015       2013 / 2014       2012 / 2013       2011 / 2012       2010 / 2011       2009 / 2010       2008 / 2009       2007 / 2008      2006 / 2007   

2008 / 2009

  Szkoła podstawowa     Gimnazjum     Szkoła ponadgimnazjalna   

Laureaci Olimpiady - szkoła podstawowa

      zobacz więcej

Klasy I - III

I Miejsce

Ania Mamla kl. II A

Szkoła nr 8 Skarżysko Kamienna

II Miejsce

Piotr Ikarus kl. I

Szkoła podstawowa z oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach

III Miejsce

Joanna Bezat kl. II

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Smardzewicach

III Miejsce

Jakub Łubek kl. I B

Szkoła nr 8 Skarżysko Kamienna

Wyróżnienia

Zuzanna Nojek kl. II

Zespół Szkolno Przedszkolny w Smardzewicach

Martyna Krzemińska kl. II A

Szkoła nr 8 Skarżysko Kamienna

Ola Nużyńska kl. III

Szkoła podstawowa w Golicach

Agnieszka Król kl. II

Zespół Szkolno Przedszkolny w Smardzewicach

Adam Walerski kl. II B

Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach

Julia Czopińska kl. I

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Listopadowego w Maniach

Kamila Miłobędzka kl. I D

Szkoła podstawowa z oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach

Klasy IV - VI

I Miejsce

Natalia Furman kl. V C

Szkoła podstawowa z oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach.

II Miejsce

Dominika Ratajczyk kl. V B

Szkoła podstawowa nr 4 w Siedlcach

III Miejsce

Maciej Wasilewski kl. V

Szkoła podstawowa w Golicach

Wyróżnienia

Klaudia Rogulska kl. V A

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Borkach

Dagmara Mirosz kl. IV D

Szkoła podstawowa nr 10 w Siedlcach

Weronika Gruda kl. IV A

Szkoła podstawowa nr 4 w Siedlcach

Paulina Strzalińska kl. IV A

Szkoła podstawowa nr 4 w Siedlcach

Iza Rzążewska kl. IV D

Szkoła podstawowa nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach

Julia Wrzal vel Kosowska kl. IV D

Szkoła podstawowa z oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach

Paweł Wojtczuk kl. V

Zespół Szkół im. Janusza Kusocińskiego w Rogoźnicy

Ola Urban kl. VI B

Szkoła podstawowa nr 4 w Siedlcach

Łukasz Urban kl. VI B

Szkoła podstawowa nr 4 w Siedlcach

Anna Mularzuk kl. VI B

Szkoła podstawowa nr 4 w Siedlcach

 

Gimnazjum

      zobacz więcej

Finaliści

1. Weronika Grzeszczak – 50 p.

2. Justyna Pawłowska – 49 p.

3. Magdalena Kamont – 48 p.

4. Anna Głowacka – 46 p.

5. Martyna Stachowicz – 44 p.

6. Bartłomiej Tyl – 42 p.

7. Joanna Chacińska – 42 p.

8. Mateusz Nowak – 41 p.

9. Katarzyna Niemczuk – 41 p.

10. Monika Zaniewicz – 40 p.

11. Monika Jach – 37 p.

12. Marcin Zając – 33 p.

13. Anna Woźnica – 33 p.

14. Aneta Serzysko – 32 p

15. Paulina Aniszewska – 28 p.

16. Konrad Kamiński – 26 p.

17. Sylwia Delążek – 25 p.

18. Piotr Zając – 25 p.

19. Piotr Lech – 24 p.

20. Adam Borkowski – 24 p.

21. Aleksandra Czapek – 20 p.

22. Adrianna Knap – 19 p.

23. Aleksandra Stelmaszewska – 15 p.

 

Szkoła ponadgimnazjalna

      zobacz więcej

Finaliści

1. Weronika Chacińska – 57 p.

2. Anna Piskorz – 48 p.

3. Patrycja Szamryk – 44 p.

4. Wioletta Piotrowska – 42 p.

5. Krzysztof Izdebski – 35 p.

6. Michał Przygoda – 32 p.

7. Piotr Klimiuk – 31 p.

8. Barbara Piskorz – 31 p.

9. Monika Dąbrowska – 28 p.

10. Małgorzata Tokarska – 27 p.

11. Dorota Cabaj – 27 p.

12. Anna Sokołowska – 27 p.

13. Barbara Aryż – 27 p.

14. Sylwia Głozak – 23 p.

15. Agnieszka Reda – 22 p.

16. Marlena Pycz – 21 p.

17. Katarzyna Paczuska – 21 p.

18. Monika Kowalczyk – 20 p.

19. Karolina Ludwikowska – 16 p.

20. Paulina świniarska – 13 p.

21. Tomasz Trebicki – 11 p.

22. Grzegorz Fałdowski – 11 p.

23. Kamil Osiak – 6 p.

24. Damian Kulka – 5 p.


   Patroni medialni Olimpiady


Od dnia 1-09-2013r. stronę odwiedziło: 163475 gości. Dzisiaj (2017-10-18) stronę odwiedziło: 73 gości.