image

Laureaci:

I miejsce: Weronika Leśniewska - I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu;
II miejsce: Joanna Sołtysik - Zespół Szkół nr 2 im. Jana Pawła II w Działdowie;
III miejsce: Gabriela Wnukowicz - Zespół Szkól Ekonomicznych im. Marii Dąbrowskiej w Międzyrzecu Podlaskim;
IV miejsce: Laura Lipińska - LXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Ignacego Witkiewicza Witkacego w Warszawie;
V miejsce: Grzegorz Mirek - Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Tadeusza Kościuszki w Myślenicach.

image

Laureaci:

I miejsce: Agata Mućko - Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim;
II miejsce: Weronika Wysmyk - I Liceum Ogólnokształcące im. J. Dąbrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim;
III miejsce: Katarzyna Wojciechowska - Prywatne Liceum Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Częstochowskiej w Szymanowie;
IV miejsce: Katarzyna Chrzanowska - Liceum im. M. Skłodowskiej-Curie w Rawie Mazowieckiej;
V miejsce: Monika Matysiak - LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza w Warszawie.

image

Laureaci:

I miejsce: Julianna Jankowska - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Śremie;
I miejsce: Florentyna Matejko - Powiatowy Zespół nr1 Szkół Ogólnokształcących w Oświęcimiu im. ks. S. Konarskiego;
III miejsce: Marta Cabaj - I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach;
IV miejsce: Barbara Mech - II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie;
V miejsce: Piotr Mazowiecki - VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie.

image

Laureaci:

I miejsce: Maria Karoń - I Liceum Ogólnokształcące im. T Kościuszki w Legnicy;
II miejsce: Michał Paradowski - XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jose Marti w Warszawie;
III miejsce: Gabriela Kulfan - VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Białymstoku;
IV miejsce: Barbara Mech - II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie;
V miejsce: Weronika Lis - II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskie w Gorzowie Wielkopolskim.

image

Laureaci:

I miejsce: Maciej Lichota - X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Warszawie;
II miejsce: Anna Wojszko - XI Liceum Ogólnokształcące im. Rotm. Witolda Pileckiego w Białymstoku;
III miejsce: Aleksandra Smejlis - II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie;
IV miejsce: Aleksandra Czabańska - Zespół Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w Śremie;
V miejsce: Krzysztof Świątczak - Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Kole.

image

Laureaci:

I miejsce: Robert Lipiński - II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego w Warszawie;
II miejsce: Maciej Lichota - X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Warszawie;
III miejsce: Marlena Homel - Zespół Szkół Łączności w Krakowie;
IV miejsce: Mateusz Pasek - I Liceum im. Tadeusza Kościuszki w Łukowie;
V miejsce: Klaudia Bartoszczak - III Liceum im. C.K. Norwida w Koninie .

image

Laureaci:

I miejsce: Artur Kos - Archidiecezja Warszawska;
II miejsce: Adam Chrostowski - diecezja bydgoska;
III miejsce: Patrycja Szmelter - diecezja bydgoska;
IV miejsce: Aleksandra Panas - diecezja zajmosko-lubaczowska;
V miejsce: Agata Bajda - diecezja zajmosko-lubaczowska.

image

Laureaci:

I miejsce: Zofia Łoszewska - LXIV Liceum Ogólnokształcące im. St. I. Witkiewicza w Warszawie;
II miejsce: Dominika Cieślak - II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie;
III miejsce: Tomasz Obiński - LXIV Liceum Ogólnokształcące im. St. I. Witkiewicza w Warszawie.

image

Laureaci:

I miejsce: Martyna Stachowicz - II LO im. św. Królowej Jadwigi w Siedlcach;
II miejsce: Anna Jarmołowska - Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Maksymiliana M. Kolbego Szczecinie;
III miejsce: Dominika Łęczycka - II LO im. św. Królowej Jadwigi w Siedlcach.

image

Laureaci:

I miejsce: Dominika Jędrzejczyk;
II miejsce: Grzegorz Ignaciuk;
III miejsce: Ewelina Ostrowska.



image

Laureaci:

I miejsce: Weronika Chacińska;
II miejsce: Anna Piskorz;
III miejsce: Patrycja Szamryk.

image

Laureaci:

I miejsce: Tomasz Zamojtel - LO Ojców Franciszkanów w Niepokalanowie;
II miejsce: Piotr Rymuza - I LO im. B. Prusa w Siedlcach;
III miejsce: Michalina Szańkowska - I LO im. B. Prusa w Siedlcach.

image

Laureaci:

I miejsce: ;
II miejsce: ;
III miejsce: .