Home

Laureaci:

image  

I miejsce: Ewelina Pawłowska
Zespół Szkół nr 1 Szkoła Podstawowa nr 1 w Łosicach

image  

II miejsce: Wiktoria Remplewicz
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mochowie

image  

III miejsce: Liliana Wawrzyńska
Szkoła Podstawowa nr 88 im. G. Narutowicza w Warszawie

image  

Wyróżnienie: Justyna Woźniak
Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Koźmicach Wielkich

Laureaci:

image  

I miejsce: Jan Paweł Ostrowski
Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej w Krakowie

image  

II miejsce: Łukasz Kieczka
Szkoła Podstawowa im. Unitów Drelowskich w Drelowie

image  

III miejsce: Antoni Zimoch
Szkoła Podstawowa nr 38 Chorzów

image  

Wyróżnienie: Mateusz Cieślukowski
Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach

Laureaci:

image  

I miejsce: Anastazja Ligorowska
Szkoła Podstawowa nr 43 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Kaczmarka we Wrocławiu

image  

II miejsce: Maciej Malczewski
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej

image  

III miejsce: Liliana Bałon
Zespół Placówek Oświatowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kadzidle

image  

Wyróżnienie: Karolina Miszta
Szkoła Podstawowa nr 3 im. J. Korczaka w Słupsku

Laureaci:

image  

I miejsce: Gabriela Babicz
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Siedlcach

image  

II miejsce: Sandra Gronostajska
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Księcia Mazowieckiego Janusza I w Łomży

image  

III miejsce: Rafał Siepka
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Koninie

image  

Wyróżnienie: Julia Janiec
Szkoła Podstawowa im. S. Staszica w Skarżysku Kościelnym

 
 
 

Laureaci:

image  

I miejsce: Julia Cielemęcka
Szkoła Podstawowa nr 1 im. KEN w Siedlcach

image  

II miejsce: Oliwia Filipek
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Grudziądzu

image  

III miejsce: Amelia Tylenda
Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach

image  

Wyróżnienie: Joanna Strzelczyk
Szkoła Podstawowa w Okalewie

Laureaci:

image  

I miejsce: Magdalena Krypa
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zbuczynie

image  

II miejsce: Wiktoria Juruś
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Reca w Siedliskach

image  

III miejsce: Gabriela Jarmołowicz
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Giżycku

image  

Wyróżnienie: Maciej Jakubowski
Zespół Szkół w Barcinie

Laureaci:

image  

I miejsce: Weronika Ambroziewicz
Szkoła Podstawowa nr 5 w Siedlcach

image  

II miejsce: Zofia Kowalska
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 318 w Warszawie

image  

III miejsce: Hanna Nałudka
Szkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej

image  

Wyróżnienie: Anna Jurczak
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Chorzelach

Laureaci:

image  

I miejsce: Maria Krysik
Szkoła Podstawowa nr 2 w Chorzelach

image  

II miejsce: Dominika Żak
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Józefosławiu

image  

III miejsce: Weronika Ilczuk
Zespół Szkół nr 1 Szkoła Podstawowa nr 1 w Łosicach

image  

Wyróżnienie: Julia Kucharczyk
Zespół Szkół nr 1 Szkoła Podstawowa nr 1 w Łosicach