image

Laureaci:

I miejsce: Franciszek Gajownik - Zespół Szkół w Sobieniach-Jeziorach Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II;
II miejsce: Aleksandra Burza - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zalasowej;
III miejsce: Jan Sobecki - XVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefanii Sempołowskiej w Warszawie;
IV miejsce: Martyna Fluder - Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. św. Maksymiliana Kolbe w Ponikwi;
V miejsce: Weronika Źrebiec - Zespół Szkolno - Przedszkolny we Wróblowej.

image

Laureaci:

I miejsce: Dorota Wyszka - Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Rzerzęczycach;
II miejsce: Jakub Woś - Gimnazjum im. Ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie;
III miejsce: Dominika Dymek - Gimnazjum im. C.K. Norwida w Bielsku;
IV miejsce: Wiktor Wachowicz - Gimnazjum nr 1 im. A. Mickiewicza w Zamościu;
V miejsce: Weronika Źrebiec - Zespół Szkolno - Przedszkolny we Wróblowej.

image

Laureaci:

I miejsce: Weronika Wysmyk - Zespół Szkolno-Przedszkolny Gimnazjum w Smardzewicach;
II miejsce: Gabriela Wnukowicz - Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza w Krzewicy;
III miejsce: Dorota Wyszka - Gimnazjum w Rzerzęczycach;
IV miejsce: Grzegorz Bilski - Zespół Szkół - Gimnazjum w Kocku;
V miejsce: Joanna Sołtysik - Zespół Szkół w Nowym Grodzicznie .

image

Laureaci:

I miejsce: Tomasz Ślusarczyk - Gimnazjum z Odziałami Integracyjnymi Nr 15 im. Janusza Korczaka w Krakowie;
II miejsce: Marta Cabaj - Gimnazjum w Domanicach Kolonii;
III miejsce: Aleksandra Ozygała - Gimnazjum im. ESGO "Polesie" w Adamowie;
IV miejsce: Alicja Liberadzka - Miejski Zespół Szkół w Raciążu;
V miejsce: Gabriela Wnukowicz - Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza w Krzewicy.

image

Laureaci:

I miejsce: Michał Jan Paradowski - Gimnazjum nr 54 im. Adama Kazimierza księcia Czartoryskiego w Warszawie;
II miejsce: Marta Cabaj - Gimnazjum w Domanicach Kolonii;
III miejsce: Agata Mućko - Zespół Szkół w Wielgolesie im. Rodziny Wyleżyńskich;
IV miejsce: Tomasz Ślusarczyk - Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 1 Gimnazjum z Odziałami Integracyjnymi nr 15 im. Janusza Korczaka w Krakowie;
V miejsce: Angelika Wnukowicz - Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza w Krzewicy.

image

Laureaci:

I miejsce: Michał Paradowski - Gimnazjum nr 54 im. Adama Kazimierza księcia Czartoryskiego w Warszawie;
II miejsce: Natalia Osial - Gimnazjum im. SGO „Polesie” w Adamowie;
III miejsce: Marta Cabaj - Gimnazjum w Domanicach Kolonii;
IV miejsce: Angelika Wnukowicz - Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza w Krzewicy;
V miejsce: Florentyna Matejko - Zespół Szkół nr 1 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Oświęcimiu.

image

Laureaci:

I miejsce: Anna Czapska - diecezja siedlecka;
II miejsce: Robert Lipiński - diecezja siedlecka;
III miejsce: Joanna Chełstowska - diecezja łomżyńska;
IV miejsce: Karolina Denka - diecezja siedlecka;
V miejsce: Żaneta Charkot - diecezja zamojsko-lubaczowska.

image

Laureaci:

I miejsce: Robert Lipiński - Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Siedlcach;
II miejsce: Adam Dobkowski - Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Troszynie;
III miejsce: Joanna Chełstowska - Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Troszynie;

image

Laureaci:

I miejsce: Kamil Dąbrowa - Zespół Oświatowy w Golicach;
II miejsce: Dominika Cieślak - Zespół Placówek Oświatowych w Woli Osowińskiej;
III miejsce: Robert Lipiński - Publiczne Gimnazjum nr 3 w Siedlcach;

image

Laureaci:

I miejsce: Marlena Pietrzak;
II miejsce: Anita Jurzyk;
III miejsce: Ewelina Witkowska;
IV miejsce: Adrianna Knap;
V miejsce: Mateusz Nowak;

image

Laureaci:

I miejsce: Weronika Grzeszczak;
II miejsce: Justyna Pawłowska;
III miejsce: Magdalena Kamont;
IV miejsce: Anna Głowacka;
V miejsce: Martyna Stachowicz;

image

Laureaci:

I miejsce: Patrycja Szamryk z Publicznego Gimnazjum Powiatowego w Garwolinie;
II miejsce: Weronika Grzeszczak z Publicznego Gimnazjum Powiatowego w Garwolinie;
III miejsce: Agnieszka Kozos z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Krzewicy;

image

Laureaci:

I miejsce: Karolina Osucha z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Garwolinie;
II miejsce: Mateusz Jakoniuk z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Krzewicy;
III miejsce: Patrycja Szamryk z Publicznego Gimnazjum Powiatowego w Garwolinie;